Mehtap Elaidi triko markası Atelier38, Sonbahar/Kış sezonu için hazırladıkları kapsül koleksiyonu tanıttı.

Mehtap Elaidi'nin showroom'unda gerçekleşen lansmana Ayşe Boyner, Elif Mısırlı, Murat Türkili, Ayten Danışman, Merve Ural, Seda Domaniç, Batya Kebudi, Hande Tokmak Akgerman, Simay Bülbül,Gizem Hatipoğlu, Derev Clara Kösedağ’ında bulunduğu isimler katıldı.

Mehtap Elaidi triko markası Atelier38, Sonbahar/Kış sezonu için hazırladıkları kapsül koleksiyonu tanıttı.

Nev-i şahsına münhasır tasarım parçaları ile bilinen tasarımcı markası Mehtap Elaidi ve yüksek kalitedeki iplikleri eğlenceli ve zamansız triko tasarımlarıyla buluşturan triko markası Atelier38, Sonbahar/Kış sezonu için hazırladıkları kapsül koleksiyonu tanıttı.

 

Mehtap Elaidi’nin Nişantaşı’nda ki Showroom’unda gerçekleşen özel lansmana aralarında Ayşe Boyner, Elif Mısırlı, Murat Türkili, Ayten Danışman, Merve Ural, Seda Domaniç, Batya Kebudi, Hande Tokmak Akgerman, Simay Bülbül,Gizem Hatipoğlu, Derev Clara Kösedağ’ında bulunduğu isimler katıldı.

 

Yaratıcı ve müdanasız kadınlar tarafından kurulup yönetilen iki marka, bu koleksiyon ile kendi stilini yaratmayı seven kadınlara zamansız; tasarım ve doku oyunlarına sahip trikolar sunuyor. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyondaki 9 model farklı renk opsiyonlarıyla genişletiliyor. Kış sıcaklığını hissettirmek ve markaların kendi kış koleksiyonlarına uyum sağlamak için seçilen iplik renkleri arasında acı kahve, siyah, beyaz, bej, pembe ve fosforlu sarı bulunuyor.

 

İki markanın Sonbahar/Kış koleksiyon temalarının bir harmanlaması olarak ortaya çıkan bu koleksiyon, hem iki marka arasındaki kreatif süreci kutluyor hem de müşterilerine kış sezonunda gidecekleri uzun haftasonu kaçışlarına eşlik edecek parçalar sunuyor.

 

Mehtap Elaidi’nin Sonbahar/Kış koleksiyonundaki anahtar öğesi Atelier38’in ajur tekniğiyle balıkçı yaka trikolarda ve moher bir hırkada vücut bulurken, aynı koleksiyona ait balon öğesi fosforlu renklerde kocaman bir nakış olarak kendini gösteriyor. Atelier38’in Sonbahar/Kış koleksiyonundaki özel geometrik desenler kapsül koleksiyona has yeni renklerle oversized kazaklarda vücut bulurken, markanın trikodaki kreatif gücü ve uzmanlığı kendini renkli baklava eteklerde yeniden gösteriyor. Detaylarda ve baklava eteklerde kullanılan stok iplikler ve sınırlı sayıda yapılan üretim ile koleksiyon hem üretim hem tüketim anlamında sürdürülebilir olmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın