Mehmet Yenigün’den “Kafalar Leyla”

Mehmet Yenigün yaza damgasını vuracak olan "Kafalar Leyla " adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu...

Mehmet Yenigün’den “Kafalar Leyla”

Profesyonel müzik kariyerindeki hızlı yükselişine hız kesmeden devam eden Mehmet Yenigün’; yepyeni yaz şarkısı ”Kafalar Leyla” ile müzikseverlerle buluştu.

Sözleri Zafer Kerey’e, bestesi Turgay Saka’ya ait olan eğlenceli şarkının güçlü aranjesinde ise Altınç Tombak’ın imzası yer alıyor.

Yeni şarkısının klip çekimleri için kamera karşısına geçen Mehmet Yenigün’ün yönetmenliğini ise Cem Yolyapan üstlendi. Antalya Lara sahilinde çekilen klipte başarılı sanatçıyı yakın çevresi ve sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. Birbirinden eğlenceli görüntülerin ortaya çıktığı klip; izleyicisinin içini ısıtarak yazın güzel enerjisini tam anlamıyla hissetirecek.

 “O Ses Türkiye”nin ilk sezonunda yarışmanın finalisti olarak adını duyuran başarılı opera sanatçısı ”Mehmet Yenigün”; sahne hayatının yanı sıra bir çok farklı müzik dalında yurtiçi ve yurtdışında da başarılara imza attı.

Türk Müziği ile her zaman yakın temasta olan Mehmet Yenigün, arya şarkılar söylerken pek rastlanmayacak şekilde arabesk dalında da başarılar sağlayarak, bir çok farklı projesini sevenleriyle buluşturdu. ”Mehmet Yenigün”; en son yayınlamış olduğu “Rakıya Düştük Dede” isimli şarkısı ile de çok sevildi.

”Mehmet Yenigün”ün yeni şarkısı ”Kafalar Leyla” Kerey Production etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında!

Bir yanıt yazın