Masdaf, Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na katılıyor

Yenilikçi pompa çözümleri ile binalara, endüstrilere ve altyapı uygulamalarına değer katan Masdaf, 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşecek 42. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na katılım gösterecek.

Masdaf, Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na katılıyor

Masdaf, 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşecek 42. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda; yenilikçi, çevreci ve tasarruflu pompa teknolojilerini sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

“Enerji ve su kaynaklarını akıllı ve verimli kullanan çevreci su teknolojilerimizi, 7 kıtada 80’den fazla ülkeye ihraç ediyoruz” diyen Masdaf İhracat Müdürü Osman Çetinkaya, sözlerine şöyle devam etti: “Tesisat sektörünün önemli fuarları arasında yer alan Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda yeni işbirlikleri kurarak, ihracat kapasitemizi artırmayı hedefliyoruz. Fuarın Masdaf’ın ticari bağlantılarının gelişmesine ve küresel arenadaki rekabetçi pozisyonunun güçlenmesine katkı sağlayacağını düşünüyoruz. 

42. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda; NM serisi santrifüj pompaları, Enduro dalgıç pompaları, SPLT serisi ayrılabilir gövdeli çift emişli santrifüj pompaları, Genio MultiHexa serisi paslanmaz çelik hidroforları, Genio INM serisi santrifüj pompaları, OMK serisi yüksek basınçlı kademeli santrifüj pompaları ve KYP serisi santrifüj kızgın yağ pompalarını sergileyeceğiz. Bu kapsamda hem teknolojik gücümüzü hem de markamızı ziyaretçilerimize anlatmayı hedefliyoruz” dedi.

Masdaf, çevreci ve yüksek verimlilik sağlayan yenilikçi ürünlerini, 4 gün boyunca salon 2’de bulunan D 69  E 70 numaralı standında sergileyecek.

Isıtma, havalandırma, iklimlendirme, soğutma ve pompa sektörleri için önemli bir küresel platform olan Mostra Convegno Expocomfort (MCE) Fuarı’nda 2300’ün üzerindeki tedarikçinin 162.000’den fazla ziyaretçiyle buluşması bekleniyor.

Bir yanıt yazın