Make Up For Ever’dan makyajınıza profesyonel dokunuş!

Make Up For Ever’ın ikonik fondöteni HD Skin, yeni formülüyle muhteşem bir makyaj deneyimi sunuyor.

Make Up For Ever’dan makyajınıza profesyonel dokunuş!

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora, makyaj  tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanan markası Make Up For Ever’ın ikonik fondöteni HD Skin, yeni formülüyle muhteşem bir makyaj deneyimi sunuyor.

Yeni sezona her cilt tipine uygun makyaj ürünleriyle merhaba diyen Make Up For Ever, micro-skin teknolojisiyle geliştirdiği yepyeni içerikli fondöteni HD Skin, 30 farklı renk koduna sahip özgün koleksiyonuyla makyaj stillerine heyecan katıyor.

Ciltte uzun süre kalıcı bir performans sunan ve suya dayanıklı olan ürün; karma, yağlı ve kuru olmak üzere tüm cilt tipleriyle muhteşem bir uyum sağlıyor. Özel formülü sayesinde ciltle kolaylıkla bütünleşen fondöten, renk farklılıklarını geride bırakmanıza destek olurken, porselen bir cilt görünümünü de yaratmanıza yardımcı oluyor.

Yeni formülü ve özgün şişe tasarımıyla Make Up For Ever ailesinin en yeni üyesi olan HD Skin, makyajınıza doğal bir bitiş sunarak, yarı mat bir görünüm kazandırıyor.  Geri dönüştürülebilir şişe tasarımıyla da dikkat çeken ürün, makyaj görünümlerine kattığı  profesyonel doğallık ile sezonun yıldız ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Make Up For Ever ürünlerine sephora.com.tr, Sephora Mobil Uygulaması ve Sephora mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri için; 0850 288 35 35

Bir yanıt yazın