Mahsun Kırmızıgül’e “Dönek” dedi

Bu sözler kavga da bile söylenmez...

Nişantaşı’nda güzel havanın tadını oğlu Burak ile çıkaran Alişan kendisini görüntüleyen basın mensuplarının ısrarla Mahsun Kırmızıgül hakkındaki sorularına Alişan’ın verdiği cevap iki eski dostun aralarını bir daha hiç düzelmeyecek şekilde zedeleyeceğe benziyor.

Basın mensuplarının Alişan’a ‘Mahsun Kırmızıgül müzik hayatına geri dönüyormuş, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz’ sorusuna ilk başta yanıt vermek istemedi. Daha sonra gazetecilerin ısrarları üzerine “ Ben genelde sevmediğim insanlar hakkında konuşmaktan hoşlanmam. Ama Mahsun sık sık döndüğü için her yere dönebilir. Yarın sinemaya geri döner, ertesi gün başka bir yere döner. Baktı döndüğü yerde para yok hop diye tekrar başka yere döner. Mahsun ile biz hiçbir zaman ağabey-kardeş olmadık. Kendisinin benim hayatımda yeri hiç olmadı. Mahsun’u ne severim, ne saygı duyarım. Bir zamanlar beni üzerime hayranlarını salmakla tehdit etmişliği vardır.” dedi

Açıklamalarına devam eden Alişan  “ Bir düğünde babama saygısızlık yaptı. Çok yakın bir arkadaşımızın düğününde karşılaştık. Ben yanına gittiğimde bana çok soğuk bir şekilde ‘merhaba’ dedi. Daha sonra babam yanına gittiğinde babama bacak bacak üstüne atmış bir vaziyette yüzüne dahi bakmadan ‘merhaba’ dedi. Benim başımdan kaynar sular döküldü. Ben Mahsun’un ne parası ne pulu ne şöhreti ilgilendirmiyor. Onun karşısında 22 yaşlarındaki Alişan yok. Benim babama karşı saygılı olmak zorunda. Bundan sonra hiçbir şekilde hayatımda olmayacak ve ona karşı ne saygı ne sevgi duyacağım” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir yanıt yazın