Madame Coco, ‘Yılın Ev Tekstili ve Dekorasyon Markası’ ödülünün sahibi oldu

Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, iş ve sanat dünyasının başarılı isimlerinin ödüllendirildiği Türkiye Lider Marka Ödülleri’nde ‘Yılın Ev Tekstili ve Dekorasyon Markası’ ödülünün sahibi oldu.

Madame Coco, ‘Yılın Ev Tekstili ve Dekorasyon Markası’ ödülünün sahibi oldu

Strong Medya tarafından Türkiye Marka ve Kariyer Etkinlikleri kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen “Türkiye Lider Marka Ödülleri 2021” töreni Hilton Bomonti’de gerçekleştirildi. Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, iş ve sanat dünyasının başarılı isimlerinin ödüllendirildiği Türkiye Lider Marka Ödülleri’nde ‘Yılın Ev Tekstili ve Dekorasyon Markası’ kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Ödül hakkında görüşlerini paylaşan Madame Coco Genel Müdürü Cemal Cem Işık, “İş ve sanat dünyasının başarılı isimlerinin ödüllendirildiği Türkiye Lider Marka Ödülleri’nde bulunmak ve ‘Ev Tekstili ve Dekorasyonu’ kategorisinde bu anlamlı ödülün sahibi olmak bizler için çok değerli. Madame Coco olarak müşterilerimizin hayatlarındaki önemli anlara tanıklık etmek ve unutulmaz anılarının bir parçası olmak için ürünlerimizi tasarlıyoruz. Bu yolda; müşterilerimize kaliteli, yaratıcı ve kendilerinden bir parça buldukları ürünleri sunmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Çalışmalarımızın olumlu geri dönüşlerini aldığımız ve bu ödüle layık görüldüğümüz için çok mutluyuz.  Özverili çalışanlarımız ile her geçen gün büyüyen, yenilikçi yaklaşımıyla kalplerde de yer edinen bir marka olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın