Mabel Matiz Bodrum Antik Tiyatro’yu salladı!

Geleneksel KerkiSolfej yaz konserleri Mabet Matiz’in muhteşem sahne performansıyla başladı.

Mabel Matiz Bodrum Antik Tiyatro’yu salladı!

Yaz boyunca Bodrum, Çeşme, Marmaris, Kuşadası, Datça, Alanya, Antalya, Altınoluk ve Ayvalık gibi birçok şehirde düzenlenecek olan konserlerle Yıldız Tilbe, Kenan Doğulu, Sertab Erener, Funda Arar, Sibel Can, Erol Evgin, Ferhat Göçer, Levent Yüksel, Candan Erçetin, Ayta Sözeri, Cem Adrian, Zülfü Livaneli, Buray, Mor ve Ötesi, Gazapizm, Duman, Yüzyüzeyken Konuşuruz ve Karsu gibi sanatçıların dışında Stand Up’ın genç ve başarılı temsilcisi Doğu Demirkol ve dünyaca ünlü piyano virtüözü Evgeni Grinko’yu sanatseverlerle buluşturacak olan KerkiSolfej, muhteşem serinin açılışını Mabel matiz konseri ile yaptı.

“HEP BERABER UZAKLARA GİDELİM”

Uzun bir aradan sonra hayranları ile açıkhava konserinde buluşan Mabel Matiz; “Şükür kavuşturana. Çok heyecanlıyım ve bol bol saçmalamayı düşünüyorum izninizle. Hayat malum…  Bu akşam bu güzel atmosferde şarkılarımla sizleri gündelik hayattan azıcık da olsa uzaklara götürebilirsem ve o uzaklardan hep beraber el ele geri dönebilirsek çok mutlu olacağım” dedi.

Mabel Matiz’i dinlemeye gelenler arasında Funda Arar, eşi Febyo Taşel ve İzel  gibi ünlü isimler de yer aldı.

Konser sonunda müzikseverlerin alkışları eşliğinde sahneye geri dönen Mabel Matiz  “Yaşım Çocuk” şarkısına bis yaparak konseri noktaladı.

KerkiSolfej ile çıktığı yaz turnesi kapsamında birçok şehirde konser verecek olan Mabel Matiz, 16 Temmuz Cuma Marmaris Amfi Tiyatro, 17 Temmuz Cumartesi Datça Açıkhava Tiyatrosu, 27 Temmuz Salı İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu, 6 Ağustos Cuma Antalya Açıkhava, 7 Ağustos Cumartesi Alanya Açıkhava Tiyatrosu, 14 Ağustos Cumartesi İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu, 28 Ağustos Cumartesi Kuşadası Altın Güvercin Amfi Tiyatro ve 29 Ağustos Pazar Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde sevenleriyle bir araya gelecek.

Bir yanıt yazın