Leda Boyacı’dan 2.nci kitap

Başarılı yazar Leda Boyacı Çağsiad (Çağdaş iş insanları Derneği) önderliğinde 7-8 Aralık 2022 tarihinde Wow İstanbul Hotels & Convention Center’da düzenlenen etkinlik kapsamında okurlarıyla buluştu.

Leda Boyacı’dan 2.nci kitap

Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik Bölümünü ikincilikle bitiren yazar Leda Boyacı ilk kitabı İKİ ŞEKERLİ ile 2018 yılında yazarlık dünyasına giriş yaptı. Ardından 2021 yılında BENİ BIRAKMA adlı romanı okurlarıyla buluştu. 2022 yılında da  İKİ ŞEKERLİ öykü kitabı 40 farklı hikayeyle ikinci baskısını yaptı. Öykülerinde aşk, kalp kırıklığı, anne sevgisi, baba özlemi, dram ve komik öğeleri içeren konular bulunuyor. Herkesin kendi bam teline dokunacak hikayelerin bulunduğu bu kitap okurlarından büyük ilgi görüyor.

 

Leda Boyacı BENİ BIRAKMA romanında ise; aşk, felsefe, polisiye, macera gibi öğeleri içeren kitabında beklenmedik bir son sizleri bekliyor. Okuyucunun elinden bırakamayacağını söyleyen yazar Leda Boyacı çok sürükleyici olaylar art arda sıralanıyor, diyor.

 

BENİ BIRAKMA ve İKİ ŞEKERLİ Ateş Yayınları tarafından Nisan 2021 tarihinde basılmış olup tüm online kitap satış sitelerinden temin edilebilir.

 

İlk kitabına gösterilen yoğun ilginin bu kitap için de geçerli olacağına inanan Leda Boyacı, Victor Hugo’nun “Öldükten sonra yaşamak istiyorsanız; ya okumaya değer şeyler yazın, ya da yazılmaya değer şeyler yaşayın. Bu sözler benim yazı yazmaktaki büyük ilham kaynağım” sözlerini de kendine hayat felsefesi olarak örnek aldığını ifade ediyor.

Kamil Hızer / Magazinname.com

Bir yanıt yazın