Kuba Dragos’ta Yeşim Salkım rüzgarı

Kuba Dragos sahnesi bu haftada Türk pop müziğinin büyük isimlerinden biri olan Yeşim Salkım'ı sahnesinde ağırladı...

Kuba Dragos’ta Yeşim Salkım rüzgarı

 

İstanbul’un Anadolu yakasının gözde eğlence mekanlarından Kuba Dragos her hafta sahnesinde ünlü isimleri ağırlamaya devam ederken bu hafta da Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Yeşim Salkım’ı ağırladı.

Yeşim Salkım’ın sahne aldığı Kuba Dragos sahnesi yine tıklım tıklım dolarken, sahne alan Yeşim Salkım sevilen parçalarını arka arkaya seslendirmeye başladı. Kendisini izlemeye gelen misafirlerinin de Yeşim Salkım’ın şarkılarına eşlik ettiği gözlerden kaçmazken sabahın ilk ışıklarına kadar unutulmaz bir gece yaşanırken ünlü sesi izlemeye gelenler arasında Kuba Dragos işletmecisi Nejat Alır’ın oğlu Bahtiyar Alır ve Yeşim Salkım’ın menajeri Umut Uzer dikkatlerden kaçmadı.

Program sonrasında kısa bir açıklama yapan Yeşim Salkım “ Zorlu hava koşullarının ardından böyle nezih bir yerde sahne almaktan dolayı çok mutluyum. Dilerim kısa zamanda şu maskelerimizden de kurtuluruz. Bu sayede daha keyifli daha çok katılımlı eğlencelerimizin olmasını diliyorum. Kısa bir süre sonra da dijital bir kanalda dizim başlayacak ve sevenlerimle bu dizide de buluşacağım için heyecanlıyım. Ayrıca Kuba Dragos sahnesinde programlarım devam edecek” dedi.

Program sonrasında Kuba Dragos sahnesi işletmecisi Nejat Alır yaptığı açıklamada “Bugün de Türk pop müziğimizin büyük isimlerinden biri olan Yeşim Salkım’ı sahnemizde ağırladık. Ve kendisi artık her ay bizlerle birlikte olacak. Bu soğuk günde hem sanatçımızı hem bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkürler ederiz” dedi.

Bir yanıt yazın