Konserleriyle olay yaratan Gülşen, Cuma akşamı Jolly Joker Alaçatı’da sahne alacak

‘Sana Göre’ müziğin adresi Jolly Joker, ‘Moduna Göre’ konserleriyle Alaçatı’nın özlenen atmosferinde yoğun ilgi ile kapılarını açtı

Konserleriyle olay yaratan Gülşen, Cuma akşamı Jolly Joker Alaçatı’da sahne alacak

‘Sana Göre’ müziğin adresi Jolly Joker, ‘Moduna Göre’ konserleriyle Alaçatı’nın özlenen atmosferinde  yoğun ilgi ile kapılarını açtı. Jolly Joker’de verdiği her konseri dillere destan olan Gülşen yaz sezonunu 24 Haziran Cuma akşamı Jolly Joker Alaçatı’da vereceği konser ile açıyor.

 

Cumartesi akşamı ise son dönemin gözde isimlerinden Ersay Üner Jolly Joker Alaçatı misafirlerini coşturacak. Jolly Joker Alaçatı konserleri hız kesmeden tüm yaz boyunca yıldızları ağırlamaya devam edecek.

 

Farklı türlerin popüler isimlerini aynı çatı altında buluşturacak olan Jolly Joker Alaçatı,  24 Haziran Cuma Gülşen, 1 Temmuz Cuma Berkay, 2 Temmuz Cumartesi Hakan Altun, 8 Temmuz Cuma Gülşen , 9 Temmuz Cumartesi Hakan Altun konserlerine ev sahipliği yapacak.

 

2008 yılında İstanbul’da müzikal yolculuğuna başlayan canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker, geçen 13 yıl içinde kültür alanlarını genişleterek  10 şehirde 19  farklı mekanla büyük bir aileye dönüştü. Her yıl yaklaşık 1,5 milyona yakın müzikseveri ağırlayan Türkiye’nin en yaygın canlı müzik mekanı .

 

Konserlerin başlama saati 22.00

 

Rezervasyon:  0850 549 01 38

Adres: Alaçatı, 35930 Çeşme/İzmir

Bir yanıt yazın