Köksal Ekinci “Suskun Gönül” şarkısıyla unutulmayan aşkların sesi oldu

Köksal Ekinci’nin yeni şarkısı ‘’Suskun Gönül’’ tüm müzik platformlarında yayında!

Yıldızlara paralel yaptığı şarkılarla dikkat çeken söz yazarı ve yorumcu ‘’Köksal Ekinci’’den yaz bitmeden, Aslan burcunda gerçekleşen yeni ay ile sımsıcak duygularla bezeli bir şarkı geldi.
Suskun Gönül şarkısını müzikseverlerle paylaşan ‘’Köksal Ekinci’’ şarkının genel konseptini şu sözlerle yorumladı;
“Gönül, Türkçe’nin en derin kelimelerinden biri, kalbe hayat katan ve yaşamın en öz, en katıksız saf bilinç halidir aslında. Tasavvuf felsefesinde de gönül bütün duygu, düşünce, bilinç, sezgisellik ve kavrayışın, yani benliğin şekillenmesi ve geliştirilmesinde en önemli etken kabul edilir ve insanlar gönül rehberliğinde ancak, gerçeğe ulaşılabilir. Aklımız duygularla elde edilen bilgileri anlatırken, gönül ustalık ve derin bir kültürel zenginlik ile kazanılan bilgilerin kaynağıdır. Suskun Gönül de, uzun zamandır sessiz kalan kalplerin şarkı söyleme zamanının geldiğini anlatıyor.”
Suskun Gönül’ü müzikseverlerin beğenisine sunan ‘’Köksal Ekinci’’, pandemi sürecinde hız kesmeden üretmeye devam ederek şarkısının üzerinde uzun süre titizlikle çalıştı.
Sözü ve müziği ‘’Köksal Ekinci’’ye ait olan şarkının düzenlemesi genç kuşağın en önemli müzisyen, şarkıcı ve bestecilerinden biri olan Alper Gemici’ye ait. Şarkının mixi, yine adından sıkça söz ettiren müzisyen İlkay Dinsever tarafından yapıldı. Mastering ise ünlü isim Evren Arkman imzası taşıyor.
‘’Köksal Ekinci’’nin yeni şarkısı ‘’Suskun Gönül’’ tüm müzik platformlarında yayında!

Bir yanıt yazın