Kobra Murat protez saçının kurbanı oldu

Kobra Murat protez saçının kurbanı oldu

Kobra Murat olarak tanınan ünlü şarkıcı Murat Divandiler, protez saç bandı nedeniyle yaşadığı sağlık sorununu Onur Akay’a anlattı.

Kobra Murat’ın, Alopeci Universal veya halk arasındaki adıyla saçkıran hastalığına yakalandığı iddia edilmişti. Ancak, Kobra Murat, yakın dostu ve ses sanatçısı Onur Akay’a bu iddiaları yalanladı. Onur Akay, konu hakkında şunları söyledi: “Canım dostum Kobra Murat’ın saçkıran hastalığına yakalandığı söylentileri çıkınca, kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletmek için aradım. Murat bana böyle bir rahatsızlığının olmadığını, uzun yıllardır protez saç kullandığını ve en son protez saç için kullandığı bantlardan dolayı kafasında enfeksiyon oluştuğunu söyledi. Doktoru, bir ay boyunca peruk takmasını yasaklamış ve tedavisine başlanmış. Sağlık durumunun iyi olduğunu ve bu süre zarfında konserlerini ileri bir tarihe ertelediğini belirten Kobra Murat, herkese selam ve sevgilerini iletti.”

Geçtiğimiz sene ise, Belçika konserinden dönerken uçakta fenalaşan Kobra Murat, acilen hastaneye kaldırılmış ve bağırsak çatlaması teşhisi ile hemen ameliyata alınmıştı.

Kamil Hızer / Magazinname.com

Instagram: @kamilhizer

Bir yanıt yazın