Klinik Psikolog Prof. Dr. Çağlar Seziş başarısını aldığı ödülle taçlandırdı

Yılın en iyi çıkış yapan Klinik Psikoloji Profesörü ödülü Prof. Dr. Çağlar Seziş'in oldu...

Klinik Psikolog Prof. Dr. Çağlar Seziş başarısını aldığı ödülle taçlandırdı

 

Her yıl medya, sanat ve iş dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği ALTIN TAÇ ÖDÜLLERİ 2022 ödül töreni Gizem Deniz Kirişci organizatörlüğünde görkemli bir törene ev sahipliği yaptı.

Sunuculuğunu Gizem Deniz Kirişci ve Gökay Kalaycıoğlu’nun gerçekleştirdiği gecede ‘’Gelin Etmeyin Gelin Eğitelim ‘’ sloganı ile büyük bir farkındalık yaratıldı. Yıldızlar geçidi yaşanan geceye yoğun ilgi gösterildi.

Alanında yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Prof. Dr. Çağlar Seziş  ‘YILIN EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN KLİNİK PSİKOLOJİ PROFESÖR DOKTORU‘’ seçildi ve sahnede ödülünü aldı. Prof. Dr. Çağlar Seziş sahnede yaptığı konuşma ile izleyenlerden büyük alkış topladı.

Türkiye’nin başarılı klinik psikologlarından, ‘Seziş Psikolojik Danışmanlık’ kliniğinin kurucusu Prof. Dr. Çağlar Seziş’in başarısı ALTIN TAÇ ile taçlandırıldı. Sektöründe bu ödülü alan tek isim olan, güçlü enerjisi ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken ve önümüzdeki günlerde adını çok daha sık duyacağımız Prof. Dr. Çağlar Seziş, çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceğini belirtti.

Bir yanıt yazın