Jowae’nin nemlendirici duş jelleri ile rahatlamaya hazır olun

Jowae’nin nemlendirici duş jelleri ile rahatlamaya hazır olun

Jowaé Nemlendirici Canlandırıcı Duş Jeli

Cildinizi temizlerken canlandıran Jowaé Nemlendirici Canlandırıcı Duş Jeli, Asya’nın en değerli ve yaygın bitkisi bambunun içeriğindeki mineral ve vitaminlerden yararlanıyor. Antioksidan etkili lumifenol ve bambu suyunun birleşimi ile cildiniz nazikçe temizlenirken frezya ve orkide çiçeklerinin muhteşem kokuları ile kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlıyor. İster güne enerjik bir başlangıç yapmak için, ister günün yorgunluğunu atmak için yapacağınız duşlarda arınmış ve canlı bir cilde sahip olacaksınız.

Fiyat: 84 TL

Jowaé Nemlendirici Tazeleyici Duş Jeli

Mineraller bakımından zengin ve tazeleyici özelliği için kullanılan zencefil özü ile Jowaé Nemlendirici Tazeleyici Duş Jeli, günün her anı taze ve ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Limon, yasemin ve misk notaları ile Asya esintilerini hissedebileceğiniz keyifli bir duş ile cildinizi nazikçe temizlerken, arınmanın ve yenilenmenin ferahlığını cildinize hissettiriyor.

Fiyat: 84 TL

Jowaé Nemlendirici Rahatlatıcı Duş Jeli

Saf ve doğal formülü ile hassas cilt kullanımına uygun, Güney Kore’nin yerel bitkisi amber çiçeğinin rahatlatıcı ve antioksidan etkisi ile cilde sayısız fayda sağlayacak Jowaé Nemlendirici Rahatlatıcı Duş Jeli eşsiz bakım riüteli sağlıyor. Cildi nemlendirirken, frezya çiçeği ve orkidenin büyüleyici kokuları ile rahatlatan duş jeli ile gündelik hayatın stresinden arınacaksınız.

Fiyat: 84 TL

JOWAE Hakkında:

Cilt her gün kirlilik, ultraviyole ışınlar, stres, yorgunluk gibi cildin dengesini bozan iç ve dış saldırılara maruz kalır. Jowae, günlük saldırılara maruz kalan cildi doğal dengesine kavuşturmayı hedefler. Bitkisel kozmetik alanında yapılan çalışmalardan ilham alarak geliştirilen ilk cilt bakım markası olan Jowae, %95 (1) doğal kaynaklı içeriklere sahip dermokozmetik ürünler sunar. Patent başvurusu yapılan, antioksidan etkili doğal aktif içerik Lumifenol (2) ve Kore’nin medikal & geleneksel bitkilerini bir araya getirir. Jowae paraben, kimyasal koruyucu, mineral yağ, silikon (3), hayvansal içerik (4), ve sentetik renklendirici içermeyen bir cilt bakım markasıdır. Mükemmel bir cilt hayalini, Güney Kore’nin medikal ve geleneksel bitkileri ile gerçeğe dönüştürür!

Bir yanıt yazın