İsviçre basınında Fenerbahçe için flaş iddia!

Fenerbahçe'nin transferdeki rotası İsviçre oldu...

Bu sezon İsviçre liginde adeta rüzgar gibi esen Patjim Kasami İsviçre liginde 20 maçta 8 gol ve 3 asistle İsviçre basının manşetlerini süsledi.  İsviçre milli takımında da başarılı maçlar çıkaran Patjim Kasami 12 milli maçta toplam 2 gol kaydetti.

Kulübü Sion ile sözleşmesi 2020 ile sona erecek olan Patjim Kasımı ile Sion yöneticileri sözleşme uzatma talebinde bulunmalarına rağmen Patjim Kasami bu teklifi kabul etmedi.

Transfer piyasasında adı Avrupa’dan Fulham, Olimpiyakos ve Palermo gibi kulüpler ile adı anılan Patjim Kasami gelen teklifleri değerlendiremeye aldığı ve Fenerbahçe’nin kendisine yapılan teklife sıcak baktığı öğrenildi.

Sion tarafından 4 milyon euro bonservis bedeli istenen futbolcu için Fenerbahçe’nin 2 milyon euro gibi bir rakamı gözden çıkardığını, Ersun Yanal’ın bu transferi çok istediği ve yönetime bu konuda baskı yaptığı bilgisine ulaşıldı.

Patjim Kasımi uzaktan sol ayağı ile sert şutları ile tanınıyor. Sosyal medyada yeni bir Alex gibi lanse edilen futbolcunun gol sonrası sevinmemesi ise fenerbahçe taraftarları arasında soru işareti yarattı.

Bir yanıt yazın