İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği unutulmayacak bir galaya imza attı!

İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği unutulmayacak bir galaya imza attı!
İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği’nin her sene düzenlediği yaz galası, Süreyya Teras sahnesinde yapıldı. Birbirinden güzel Türk musikisi eserlerinin seslendirildiği gecede solistler bol bol alkış aldı.
DurakMedya’da yer alan habere göre, İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği’nin yaz galası konser tadında geçti. Gala öncesi bir konuşma yapan Türk Musikisi Sevenler Derneği Başkanı Nilüfer Fenerci Yargıcı, geceye katılım gösteren herkese teşekkür etti. Yargıcı, “Türk musikisine gönül vermiş arkadaşlarımızı bir araya getirerek bu güzel geceyi düzenledik. Şefimiz Mustafa Ertürk eşliğinde şarkılarımızı siz musiki severler için seslendireceğiz,” dedi.
Şef Mustafa Ertürk yönetiminde tek tek sahne alan İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği solistleri, birbirinden güzel şarkılarını seslendirirken bol bol alkış topladılar.

Plaket Verildi

İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği’ne medya sponsorluğunda bulunan ve destek olan iş insanı Hakan Geydirenler ile DurakMedya Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Barış Durak’a, Başkan Nilüfer Fenerci Yargıcı, Başkan Yardımcıları Sema Atıl, Birol Kaya ve Genel Sekreter Bilge Mercaner tarafından plaket verildi. Galaya, Avrupa Müzik Topluluğu Başkanı Murat Beyaztaş, Avrupa Müzik Topluluğu Kurucu Başkanı avukat Selda Özer, Ergün Dilek Murathanoğlu, iş kadını Nalan Yıkılmaz, Fikret Yargıcı, İstanbul Türk Musikisi Derneği’nin eski hocası merhum Erol Küçükyalçın’ın kız kardeşi Nilgün Küçükyalçın ile çok sayıda davetli katıldı.

Bir yanıt yazın