İstanbul Festivali’nde Simge Sağın ve Yaşar’dan unutulmaz konser

Simge Sağın ve Yaşar Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından düzenlenen İstanbul Festivali’nde Simge Sağın ve Yaşar coşku dolu anlar yaşattı.

İstanbul Festivali’nde Simge Sağın ve Yaşar’dan unutulmaz konser

Türk Pop müziğinin en beğenilen seslerinden Simge Sağın ve 90’lı yılların akla gelen ilk isimlerinden olan Yaşar İstanbul Festivali’nde muhteşem bir konsere imza attılar. Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından düzenlenen İstanbul Festivali’nde Simge Sağın ve Yaşar coşku dolu anlar yaşattı.

Simge Sağın, doğum gününü sahnede kutladı!

“Kültür, sanat, eğlence, coşku hepsi bir arada. Harika bir festival” diyen Simge Sağın,  “Sizlerle böylesine güzel bir sahnede buluştuğum için çok mutluyum. Çok kıymetli ve çok özel bir gece benim için. Burada olmak şahane” diyerek duygularını dile getirdi. İstanbul Festival’inin görkemli sahnesinde sürpriz pastayla doğum gününü de kutlayan Simge Sağın, ‘Üzülmedin Mi?’, ‘Yankı’, ‘Öpücem’, ‘Aşkın Olayım’ ve ‘Ben Bazen’ şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

90’lı yılların unutulmaz şarkılarını seslendiren Yaşar, İstanbul Festivali’nde gerçekleşen konseriyle dinleyicilerini nostaljik bir yolculuğa çıkardı. ‘Aldanırım’, ‘Kumralım’, ‘Birtanem’, ‘Sevda Sinemalarda’ ve ‘Gel Benimle’ gibi şarkıları Türk Pop müziğine kazandıran Yaşar, unutulmaz canlı performansıyla sevenleriyle buluştu. “Sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyorum. Bütün emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

23 Temmuz’da başlayan İstanbul Festivali’nde müzik şöleni, birbirinden renkli isimlerle 14 Ağustos’a kadar devam edecek.

İstanbul Festivali’nin ana sponsorluğunu Alternatif App üstlenirken, festivalin tematik sponsorları Algida, Koel Elektronik, Medical Park, Nescafe, Omo, Pepsi, Şenpiliç ve TatilBudur şeklinde sıralanıyor. Festival hakkında detaylı bilgiye ve biletlere www.istanbulfestivali.com adresinden ulaşılabiliyor.

Bir yanıt yazın