Istakoz krizini fırsata çevirdiler

Istakoz krizini fırsata çevirdiler

Istakoz broş ve kolyeler yok satıyor

 

Ak Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın, Monaco Yat Kulübü’nde paylaştığı ıstakoz sonrası girişimleri hakarete geçirdi . Bursalı’nın ıstakoz paylaşımı sonrası piyasaya sürülen ıstakoz figürlü broş ve kolyeler yok satmaya başladı.

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre Ak Parti İzmir milletvekili Şebnem Bursalı’nın günlerdir gündemi meşgul eden ıstakoz yemesi girişimcilere ilham kaynağı oldu. Türkiye’nin bir numaralı gündemi haline gelen Istakoz’un broş ve kolyesini yaptılar. İnternetten satışa sunulan ıstakoz broşlar bin 131 TL’den satışa sunulurken, ıstakoz kolyeler ise 200 TL’den satılıyor.

Ne olmuştu

Ak Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın Monaco’ya gidip yediği ıstakozun fotoğrafını sosyal medyada paylaşması büyük tepki çekmişti. Bursalı’nın ıstakoz masası ve masasındaki ayrıntılar ardı ardına haber olmuştu. Monaco tatilinde yaptığı ıstakoz paylaşımı ile ilgili “üzgünüm” açıklaması yapan Milletvekili Şebnem Bursalı ,Ak Parti Grup toplantısında da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan özür dilemişti.

Bir yanıt yazın