Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Az Bulutlu
MagazinName

İpana 23. Türkiye on-line liselerarası müzik yarışması kazananları belli oldu

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, End Productions tarafından gerçekleştirilen ‘’Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu’’ ödülüne sahip, bu sene on-line olarak düzenlenen ‘’İpana 23. Türkiye On-Line Liselerarası Müzik Yarışması’’nda kazananlar belli oldu.

REKLAM ALANI
30.06.2021
129
A+
A-

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, End Productions tarafından gerçekleştirilen ‘’Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu’’ ödülüne sahip, bu sene on-line olarak düzenlenen ‘’İpana 23. Türkiye On-Line Liselerarası Müzik Yarışması’’nda kazananlar belli oldu.

İcra, Bireysel Kız Solist, Bireysel Erkek Solist, Beste, Enstrüman, Umut Vaad Edenler, Jüri Özel Ödülü, Basın Özel Ödülü dallarında finale kalan 158 performanstan ilk üçe girenler belirlendi.

İcra dalı birincisi Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi, yarışmanın en büyük hediyesi olan İpana Müzik Odası’nı kazanırken, diğer kategorilerde dereceye giren gruplara ve öğrencilere muhteşem hediyeler verildi.

Yarışmanın kurucusu ve başkanı Serhat Hacıpaşalıoğlu, Özkan Uğur, Fuat Güner, Aşkın Nur Yengi, Turhan Yükseler, Tarkan Gözübüyük, Fatma Turgut gibi sanatçıların yanı sıra basın jürisinde ise; Ali Eyüboğlu, Yüksel Aytuğ, Sina Koloğlu, Selim Akçin, Barış Kocaoğlu, Mehmet Çalışkan, Michael Kuyucu, Yavuz Hakan Tok, Meltem Fıratlı, İlker Gezici, Orkun Ün, Uğur Alkapar, Sinem Vural, Abdullah Malkoç, Ömer Karahan, Oya Çınar, Öznur Oğraş, Suat Kavukluoğlu ve Yasemin İlan, gibi ülkemizin en değerli gazetecileri yer aldı.

 

Muhteşem Ödüller Sahiplerini Buldu

23 yıldır liselilere muhteşem ödüllerin dağıtıldığı ve liselilerin hayallerini gerçeğe dönüştüren yarışmada, yedi kategoride hem grup hem bireysel olarak ilk üçe girenlere nakit para ödülü kazanma fırsatı sunarak, liselilere toplamda 82.500 TL nakit para ödülü dağıtıldı.

Yarışmada dereceye girenlere verilen ödüller şöyle:

İcra dalı 1.si İpana Müzik Odası, Gruplarda dereceye girenlerde İcra 1. 10.000 TL , İcra 2. 7.500 TL, İcra 1. 5.000 TL, Orkestra 1. 6.000 TL, Orkestra 2. 4.000 TL, Orkestra 3. 2.000 TL, Kız Solist 1. 3.000 TL, Kız Solist 2. 2.000 TL, Kız Solist 3. 1.000 TL, Erkek Solist 1. 3.000 TL, Erkek Solist 2. 2.000 TL, Erkek Solist 3. 1.000 TL, Enstrüman 1. 3.000 TL, Enstrüman 2. 2.000 TL, Enstrüman 3. 1.000 TL, Bireysel katılımcılar arasında dereceye girenlerde, Beste 1. 3.000 TL, Beste 2. 2.000 TL, Beste 3. 1.000 TL, Kız Solist 1. 3.000 TL, Kız Solist 2. 2.000 TL, Kız Solist 3. 1.000 TL, Erkek Solist 1. 3.000 TL, Erkek Solist 2. 2.000 TL, Erkek Solist 3. 1.000 TL, Enstrüman 1. 3.000 TL, Enstrüman 2. 2.000 TL, Enstrüman 3. 1.000 TL, Jüri Özel Ödülü 1. 3.000 TL, Jüri Özel Ödülü 2. 2.000 TL, Jüri Özel Ödülü 3. 1.000 TL

 

Kazananlar şöyle:

İcra dalı birincisi, Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Grup 2, ikincisi Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 1, üçüncüsü TED Atakent Koleji

İcra Orkestra birincisi, Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Grup 2, ikincisi Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 1,  üçüncüsü Bursa Özel Rasim Şahinkaya Anadolu ve Fen Lisesi

İcra Kız Solist birincisi,  Antalya Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi’nden Ünzile Özgüven, ikincisi Bursa Özel 3 Mart Halil Güleç Fen ve Anadolu Lisesi’nden Nil Dönmez,  üçüncüleri Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi’nden Elif Su Tatar ve TED Atakent Koleji’nden Selin Arslan

İcra Erkek Solist birincisi, Manisa Güzel Sanatlar Lisesi’nden Atakan Korkmaz , ikincisi Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi & Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi’nden Bora Durmuş, üçüncüsü İzmir   Özel Rota Anadolu Lisesi’nden Ali Özsoy.

İcra Enstrüman birincisi,  Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nden davulcu Sarp Evren, ikincisi Karabük Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi’nden bas gitarist Barış Öztürk, üçüncüleri Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi’nden bas gitarist Emirhan İşleyen ve Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi’nden saksafoncu Ebru Karakaş.

Jüri Özel Ödülü birincisi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Güzel Sanatlar Lisesi (Grup), ikincisi Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi’nden İpeksu Atalay, üçüncüsü Karabük Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi’nden Özlem Yılmaz.

Basın Özel Ödülü birincisi, Bursa Özel 3 Mart Halil Güleç Fen ve Anadolu Lisesi (Grup), ikincisi Antalya Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi’nden Ünzile Özgüven,   üçüncüsü Ankara Özel Batıkent Meltem Ayhan Anadolu ve Fen Lisesi.

Beste birincisi, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden Tövbeler Olsun ile Sarp Bertigen, ikincisi Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi & Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi’nden Ağlama Mevsimi ile Bora Durmuş, üçüncüsü TED Atakent Koleji’nden Bir Kuş Olsam ile Su Azra Dayıoğlu.

Bireysel Enstrüman birincisi Bursa Osmangazi Anadolu Lisesi’nden elektro gitarist Ayberk Güngör, ikincisi İzmir Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi’nden piyanist Kaan Usta, üçüncüsü Samsun 19 Mayıs Lisesi’nden bağlama çalan Ahmet Bengihan Okuyucu.

Bireysel Kız Solist birincisi Ankara Şehit Aytekin Kuru Anadolu Lisesi’nden Sudem İlayda, ikincisi Muğla           Milas Anadolu Lisesi’nden Hatice Altıntaş, üçüncüsü İzmir Özel Saint Joseph Lisesi’nden Okyanus Yaylalı.

 

Bireysel Erkek Solist birincisi, İstanbul  Özel İstek Atanur Oğuz Lisesi’nden Efe Tezyel, ikincisi Trabzon Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi’nden Göksel Yiğit, üçüncüsü İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi’nden Sarp Bertigen.

Umut Vaat Edenler, İstanbul FMV Özel Ayazağa Işık Fen Lisesi’nden Selin Güneri, İTÜ ETA Vakfı Acarkent Doğa Koleji’nden Kumsal İnceer, Kağıthane Anadolu Lisesi’nden Yiğit Özdoğan, Lycee Français Pierre Loti’den Antoine Bouveret, Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi’nden Yağmur Olca, Özel Alman Lisesi’nden Eda Çalışkan, İzmir Özel Türk Koleji’nden Koray Biberoğlu, Muğla  Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi’nden Evrim Tao Özen, Siirt Final Fen ve Anadolu Lisesi’nden Metehan Nehir, Trabzon   Kanuni Anadolu Lisesi’nden Sera Erdem.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Porno Gratuit Porno Français Adulte XXX Brazzers Porn College Girls Film érotique Hard Porn Inceste Famille Porno Japonais Asiatique Jeunes Filles Porno Latin Brown Femmes Porn Mobile Porn Russe Porn Stars Porno Arabe Turc Porno caché Porno de qualité HD Porno Gratuit Porno Mature de Milf Porno Noir Regarder Porn Relations Lesbiennes Secrétaire de Bureau Porn Sexe en Groupe Sexe Gay Sexe Oral Vidéo Amateur Vidéo Anal