İbrahim Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara, Ecem Erkek’e ateş püskürdü

İbrahim Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara, Ecem Erkek’e ateş püskürdü

“İtini anlatmış durmuş”

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara, Altın Kelebek ödüllerinde Gazze için sessiz kalan sanatçılara ateş püskürdü. Sara , ” En iyi kadın komedi oyuncusu” ödülünü alan Ecem Erkek için Gazze olaylarına tepkisiz kalmasına ” Vicdanını yitirmiş ” ifadelerini kullandı.

DurakMedya’da yer alan habere göre ünlü oyuncu Ecem Erkek’in sokak hayvanlarını merkeze alan bir konuşması tepkilere neden oldu. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara köpeklerinden bahseden oyuncuya ateş püskürdü.
Sara ” Dün altın kelebek Ödüllerinde görüldü ki vicdanını yitirmiş bir sanat camiası var karşımızda. Bunlar her karışında mazlum şüheda kanı olan vatanımı temsil ediyor olamaz. Birde bu vicdansızlığa ödül verildi tek tek. Kalan bir kaç vicdan sahibinin de sözü değer görmüyor. Biri itini anlatmış durmuş, çünkü katledilen bir bebek,bir insan empati kuramamış vah vah . Bir vicdan sahibi insanda itlerin zulmünü anlatmış ancak bir çocuğun yaşam hakkının itin yaşam hakkı kadar değer görmediği bir guruha. Oysaki batıdaki merhamet için,vicdan için sokaklara dökülen zulme dur diyen feryad eden insanların da kedileri köpekleri var . Her kedi , köpeği,kuşu olan vicdanı yokmuş . Güneş batıdan doğuyor” dedi.

Ne olmuştu

Altın Kelebek’te ‘En iyi komedi dizisi kadın oyuncusu’ ödülünü alan Ecem Erkek sokak hayvanlarını merkeze alan bir konuşma yapmıştı.

Bir yanıt yazın