Hero Baby kavanozlarında iyilik var

İsviçreli Hero Baby, 135 yıllık köklü geçmişi ve uzmanlığıyla bebeklerin sağlıklı gelişimini, organik kavanoz mamalarının farklı çeşitleriyle destekleyerek bebeklere vitamin ve mineralli lezzetler sunuyor.

Hero Baby kavanozlarında iyilik var

Mevsiminde dalından toplanan meyveler ile hazırlanan Hero Baby Organik Kavanoz Mamaları, ebeveynlerin dengeli ve besleyici mama arayışını karşılıyor. Hijyenik ortamda üretilen organik kavanoz mamalar, vakumlama yöntemi ile kavanoz içerisindeki mamanın havayla temasını önleyerek paketleniyor ve böylece son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyor. Bu vakumlama yöntemi sayesinde ürünlerin besin değerleri ve lezzeti de korunuyor.

Hero Baby Organik Kavanoz Mamaları, Türk çiftçiler tarafından yetiştirilen meyvelerle hazırlanıyor. Farklı çeşitlerine göre C vitamini ve kalsiyum açısından bebeklerin günlük ihtiyacının karşılamasına* yardımcı oluyor. Ailelerin besleme konusundaki hassasiyetini önemseyen Hero Baby, TSE Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası ile tüm üretim süreçlerinde hijyeni, güvenliği ve kaliteyi en üst safhada tutuyor. İlave şeker ve gluten içermeyen organik kavanoz mamalar, organik sertifikalı bahçelerde yetişen meyvelerden üretiliyor.

*Enerji ve besin öğeleri tablosunda yer alan % BRD oranlarında.

Bebeklere meyve yedirmenin farklı yollarından biri de smoothie yapmak. Bebeğiniz için meyvesi , yulafla besleyiciliği yüksek, lezzetli bir smoothie yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın