Harun Sürek’e altın plak sürprizi

Başarısı Altın Plakla ödüllendirildi…

Youtube’da 500 milyondan fazla dinlenen “Unuturum Elbet” adlı bestesi ile rekorlar kıran Harun Sürek Altın plak ile ödüllendirildi.

Genç şarkıcı besteci yeni şarkılarının da aynı etkiyi  göstereceğinden emin olduğunu bunu da şarkıların da  gizlediği  duygu tılsımına borçlu olduğunu söyledi.

Rafet El Roman’ın seslendirdiği unuturum elbet, dünya çapında bir çok sanatçı tarafından seslendirildi. Bu başarı Emre Müzik tarafından ödüllendirildi.

Harun Sürek yeni projelere hazırlanıyor

Harun Sürek bu büyük ödülün kendisini çok mutlu ettiğini yeni projeleri içinde motive ettiğini söylerken hali hazırda birçok şarkısının olduğunu hiç vakit kaybetmeden şarkılarını dinleyiciyle buluşturacağını belirtti ve bu başarılı ivmeyi sürdürmek istediğini, yakın zamanda birçok sürpriz projelerle buluşacağız, farklı sanatçılardan yeni şarkılarını duyacağımızı belirtti.

Konser teklifleri yağıyor

Birçok konser teklifi alan ancak, repartuar çalışmasına giren genç sanatçı Dünyada hala devam eden pandemi sürecinden etkilenen sektörlerin başında müzik dünyası geliyor.

Bu süreçte Türkiye’de müzik dünyası sanatçıları çok büyük darbe aldığını belirtten Sürek,  bu süreçte de üretmeye devam ettiğini sevenleri ile buluşmak için sabırsızlandığını söyledi. Magazinsel olaylardan ve polemiklerden uzak durduğunu daha çok başarıları ve şarkıları ile anılan bir sanatçı olmak istediğini belirtti. Stüdyoya kapandığını kendi şarkılarını dinlerken bütün duyguları bir arada yaşadığını belitti…

Bir yanıt yazın