Hangi ünlü tiyatrocu ve oyuncunun kızı koronavirüse yakalandı?

Türkiye'nin en ünlü tiyatrocu ve oyuncunun kızı sosyal medyadan koronavirüse yakalandığını paylaştı...

Hangi ünlü tiyatrocu ve oyuncunun kızı koronavirüse yakalandı?

Ünlü tiyatrocu ve oyuncu Cihan Ünal’ın kendi gibi oyuncu olan kızı Irmak Ünal geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını paylaşmıştı. Irmak Ünal bu paylaşımın ardından yeni bir paylaşımda bulunarak hastaneye yatırıldığını açıkladı.

Irmak Ünal yaptığı paylaşımında yaptığı açıklamada “Okulların açılmasıyla İstanbul’a gelme kararı almıştım. Bir arkadaşımdan koronavirüs kaptım. Yurt dışından gelenlerin 14 gün karantinada bulunması gerekiyor” ifadelerini kullanmıştı.

Irmak Ünal hastaneye yatırıldığını sosyal medyadan duyurdu

Bu paylaşımın ardından Irmak Ünal sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Irmak Ünal “Bu süreçte beni arayan, soran ve sosyal medyadan geçmiş olsun yazan herkese binlerce kez teşekkür ediyorum. Ateşim günlerdir düşmek bilmedi. Bugün çekilen tomografi ve yapılan kan testleri ışığında hastaneye yatırılmama karar verildi. Umarım en kısa sürede koronavirüsü atlatacağım. Bana göndermiş olduğunuz güzel mesajları okuyorum. Koronavirüsü atlatır atlatmaz yaşadığım tecrübemi sizlerle paylaşacağım. Şimdi biraz dinlenmem lazım” paylaşımında bulundu

Bir yanıt yazın