Hande Kahyeri , ilk profesyonel çalışmasını müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor

Hande Kahyeri yeni hayatına "Hazan" ile merhaba dedi...

Hande Kahyeri , ilk profesyonel çalışmasını müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor

Müzik hayatına küçük yaşlarda sahne alarak başlayan ”Hande Kahyeri”; ilk profesyonel çalışmasını müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

İTÜ Devlet konservatuvarı Tsm bölümü mezunu olan ve uzun yıllardır aktif olarak birçok ünlü sanatçı ile sahne ve stüdyo aşamalarında var olan ”Hande Kahyeri” bir yandan şehir içi ve şehir dışında sahne hayatına da devam ediyor.

”Hande Kahyeri” sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan ve daha önce hiç cover yapılmayan ”Hazan” şarkısını kendine has sesiyle yorumladı.

Şarkının yepyeni ve iddialı aranjesi Sedat Sakarya imzası taşırken düzenleme ve müzik yönetmenliğini ise İsmet Uraş üstlendi.

Kalabalık bir ekip eşliğinde 1 günde tamamlanan klibin yönetmenliğini ise Ferit Çetinkaya üstlendi.

Ameliyatsız ve kendi yöntemleri ile 60 kilo veren sanatçının ”Hazan” şarkısı, yeni hayatının da ilk hikayesi oldu. Klipte güzelliğiyle de dikkat çeken ”Hande Kahyeri” hız kesmeden yeni şarkılarını yayınlamaya devam edecek.

”Hande Kahyeri”; yeni şarkısı ”Hazan” ile Sedat Sakarya Müzik etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında!

 

Kamil Hızer / Magazinname.com

Instagram : @kamilhizer

Bir yanıt yazın