Habil Ahmedov ”İki Aşıq”adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu

Habil Ahmedov ”İki Aşıq”adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu

Küçük yaşlardan beri Azerbaycan’da müzik eğitimi alan Habil Ahmedov eğitimini tamamladıktan sonra ‘Eurovision’ şarkı yarışmasında ön elemeleri geçip finale yükselerek yarışmanın en sevilen isimlerinden olarak profesyonel müzik kariyerine ilk adımını attı.

Kendi besteleriyle de tanınan Habil Ahmedov 2009 yılında ‘Canım’ adını taşıyan şarkısıyla dönemine damga vurmuş ve müzik platformlarında ciddi bir yükseliş göstererek dijital müzik listelerinde üst basamaklarda yerini almıştır.

Habil Ahmedov şimdilerde yeni şarkısı ”İki Aşıq” ile uzun bir aradan sonra müzikseverlerle yeniden buluşmanının heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Sözleri Habil Ahmedov imzası taşıyan ”İki Aşıq”ın müziği ve düzenlemesi ise Farid Aqa imzası taşıyor. Naif ve özgün sesiyle dinleyicisine huzur veren başarılı sanatçının klibi de kısa sürede çok sevildi.

Klip yönetmenliğini Qasımzadə Qasım’ın üstlendiği şarkının yakın plan piyano sahneleri de izleyicisini mest edecek.

Habil Ahmedov’un yeni şarkısı ‘İki Asiq’ Türkiye’nin en güçlü YouTube partnerlerinden ve müzik şirketlerinden Wediacorp Music işbirliği ile tüm müzik platformlarında yayında.

Bir yanıt yazın