Güneş, “Dikenlerinle” adlı single çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu

Her geçen gün büyüyen hayran kitlesi tarafından dinlenen genç şarkıcı Güneş, Ekim ayında yayınlanması planlanan yeni albümü Atlantis’ten çıkan ilk single’ı Dikenlerinle’yi hayranlarıyla buluşturdu.

Güneş, “Dikenlerinle” adlı single çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu

Her geçen gün büyüyen hayran kitlesi tarafından dinlenen genç şarkıcı Güneş, Ekim ayında yayınlanması planlanan yeni albümü Atlantis’ten çıkan ilk single’ı Dikenlerinle’yi hayranlarıyla buluşturdu. Sıradışı klibiyle de adından söz ettirmeyi başaran Güneş’in son single’ı M.O.B Entertainment etiketiyle müzikseverlerle buluştu.

RnB-Pop’un genç yeteneği Güneş, yeni albüm öncesi Dikenlerinle adlı yeni single’ı ile hayranlarının karşısına çıktı. 22 yaşındaki genç yetenek Güneş, hayalini kurduğu Atlantis’i 12 şarkılık bir albüm haline getiriyor. Atlantis yolculuğunun başlangıcını söz ve müziği kendisine ait olan ‘’Dikenlerinle’’ single’ı ile yapıyor.

Güneş’in yeni şarkısı Dikenlerinle, tüm dijital platformlarda yayında

Türkiye’de RnB-Pop müziğe yepyeni bir sound getirmeyi hedefleyen Güneş, müzikle daha fazla insana ulaşıp, kalplere dokunup, daha fazla değişime sebep olmak istiyor. Aynı zamanda bu single ile Apple Music’in Türkiye’deki ilk Yıldızı Parlayanlar sanatçısı olan Güneş, günümüzün en heyecan verici ve gelecek vaat eden sanatçıları arasına katılıyor.

Bir yanıt yazın