Gülden Mutlu Bergen ve Candan Erçetin’e benzetilmekten gurur duyduğunu açıkladı

Hayatındaki en büyük iki hayalini gerçekleştiren Gülden Mutlu'dan çarpıcı açıklamalar

Gülden Mutlu yaptığı açıklamada hayatının en güzel iki harikasını açıkladı. Ünlü sanatçı “ Hayatımda iki hayalim vardı. Birisi çocukluğumun hayali müzik, diğeri ise çocuğum. İkisinin de elini sıkı tutup, emin adımlarla yürüyorum. Kızımı her zaman pamuklara sarıp sermek istedim. O hep sardığım pamuklar içinde büyüyecek” diyerek hayatının iki harikasını tanımladı.

Bergen ve Candan Erçetin gibi iki büyük isimle benzetilmesi ile ilgili olarak da “ Bahsi geçen isimler, çok büyük ve çok önemli isimler. Böyle bir benzetilme herkese nasip olmaz. Bundan dolayı büyük bir gurur duyuyorum.” ifadelerini kullandı.

Gülden Mutlu müzisyenliği hakkında yaptığı açıklamalarda “ Hayatımın en büyük hayallerinden birisi müzisyenlikti. Müzik dünyasına girince nasıl bir savaş meydanına girdiğinizi görüyorsunuz, burada en gurur verici olan şey o hayalimin kirlenmesine asla ama asla müsaade etmeyişimdir. Hayaller kirlenirse hayatlar da temiz kalmaz. Ben her şeyin yaşamaya yakışır ve berrak olmasını istiyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın