Gizem Ak ve Mehmet Bahadır Ak çifti “Sen Delisin” ile yaz aylarında damga vuracak

Sahnelerin örnek çiftinden yeni single...

2013 yılında müzikal olarak yolları kesişen Gizem Ak ve Mehmet Bahadır Ak çifti bir yıl sonra da hayatlarını birleştirdiler. Sahnelerin örnek aile çiftlerinden biri olan gösterilen Gizem Ak ve Bahadır Ak çifti “Sen Delisin” adını verdikleri yeni single’larıyla müzik dünyasına iddialı bir giriş yaptılar.

Teklileri hakkında kısa bir açıklama yapan Mehmet Bahadır Ak “Sen Delisin adlı teklimiz için 3 ay boyunca yoğun şekilde çalıştık. Şarkımızın duygusunu müzikseverlere tam aktarmak için klip yönetmenimiz İrem Haykır ile birlikte kurguladık. Klipte birbirini çok seven ve birbirini yitirmiş bir çiftin hikayesini anlattık” dedi.

Gizem Ak’da “ Ülkemizde Covid-19 salgını başlamadan önce klip çekimleri için İstanbul’a geldik ve klibimiz çekildi. Pandemi döneminde klibimizi yayına vermek için 4 ay gibi bir süre bekledik. Teklimiz için muhteşem bir ekiple çalıştık. Klibimiz tüm dijital platformlarda yayına girdi ve kısa sürede müzikseverlerden ve müzik otoritelerinden olumlu dönüşler aldık” diye duygularını ifade etti.

Gizem-Bahadır Ak çiftinin “Sen Delisin” klibi

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın