Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C
Magazin Name

Ergonomik zemin malzemelerini kullanmak vücut ağrılarını azaltıyor

Yorgunluk önleyici inovatif paspaslar, stresinizi önleyerek kronik yorgunluğa çare oluyor

Basın Danışmanlığı
06.07.2021
A+
A-

Yenilikçi ve inovatif yaklaşımlarla her geçen gün geliştirilen, kullanımı ile insan sağılığına katkıda bulunan ergonomik ürünler; günümüzde mobilyalar ile sınırlı kalmayıp yapı malzemesi olarak da projelerde sıklıkla kendilerine yer buluyor. Gelişen teknoloji ile birlikte yapı malzemelerine dahil edilebilen özelliklerden biri olan antistatiklik, yaşam alanlarının dış mekân ile bağlantısında bulunan paspaslarda da özellik olarak bulunmaya başladı. Antistatik özelliğiyle stresi ve vücut ağırlığını dengeleyen paspaslar, tüketicilerin güvenle ve konforla kullanılabilmeleri için üretiliyor.

Yorgunluk Önleyici İnovatif Paspaslar, Stresinizi Önleyerek Kronik Yorgunluğa Çare Oluyor

Zemin kaplama malzemelerinde önemli bir yere sahip olan paspaslar, farklı özellikleriyle pek çok nihai kullanıcıya hitap ediyor. Çeşitli amaçlara yönelik üretilen paspas çözümleri; sıklıkla eğitim kurumları, ticari ve kamusal alanlar gibi kalabalık mekanlarda yer alarak, yoğun trafik altındaki yapılara sağlıklı, kaliteli ve ergonomik çözümler sunuyor.

Çalışma ve günlük hayatın getirmiş olduğu yorgunluğu ve stresi önlemeye yönelik yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile ürün geliştiren Ateco Zemin ,Kauçuktan üretilen yorgunluk giderici paspas ile kullanıcıların ergonomik konforu deneyimlemesine imkân sağlıyor.Yorgunluğu gidermesinin yanında yorgunluk önleme özelliğine de sahip paspaslar, vücut yükünü zemine eşit olarak dağıtarak rahatsızlıkları ve sorunları azaltıyor. Basış deneyimini maksimum konfora ulaştırırken, bacak ve sırt ağrılarının oluşumunu engelleyerek iş verimliliğini arttırıyor.

Ateco Zemin Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Işık “Özellikle çalışma hayatının yarattığı yorgunluk, vücut ağrısı ve stres, iş verimliliğini olumsuz yönde etkiliyor. Günlük hayatta hepimizin şikâyet ettiği bu negatif durumu ortadan kaldırabilmek için teknolojiyi ürünlerimize entegre ediyoruz. Sektörde edindiğimiz tecrübe ve deneyimler sayesinde sürekli olarak Ar-Ge çalışmaları yapıyor ve her geçen gün kullanıcıya daha fazla katkıda bulunması üzerine ürünlerimizi geliştiriyoruz. Ateco Zemin olarak, yorgunluğu önlemeye ve gidermeye yardımcı olan paspaslarımızı özellikle iş dışı stres ve yorgunlukla da baş ettiğimiz bu günlerde hayatlarındaki olumsuz etkileri azaltmak için tüm kullanıcıların beğenisine ve kullanımına sunuyoruz” diyerek yorgunluk önleyici paspasların kullanımının tüm kullanıcılar için sağlıklı ve ergonomik bir çözüm olacağını belirtiyor.

Kamil Hızer / Magazinname.com

@kamilhizer

@magazinnameoffical

REKLAM ALANI