Emrah’a babalık yorumu

Emrah’a babalık yorumu

” Keşke baba olmayı Ronaldo’dan öğrenseydin ”

Şarkıcı Emrah’ın yıllardır görüşmediği oğlu Tayfun Erdoğan’ı yok saymasına bir hayranı dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’yu örnek göstererek eleştirdi. Şarkıcının 14 Şubat sevgililer günü nedeniyle paylaştığı fotoğrafa yorum yapan kadın hayran ” Keşke baba olmayı Ronaldo’dan öğrenseydin” diyerek tepki gösterdi.

DurakMedya’da yer alan habere göre son zamanlarda oğlu Tayfun Erdoğan ile sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı Emrah’a dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo göndermesi yapıldı. Büyük oğlu Tayfun Erdoğan’ı görmezden gelen her fırsatta diğer çocuklarını paylaşan şarkıcıya hayranları da tepki gösteriyor. Ünlü şarkıcı Emrah’ın 14 Şubat sevgililer günü nedeniyle paylaştığı fotoğrafa bir kadın hayranı ” Keşke baba olmayı Ronaldo’dan öğrenseydin. Seninde şartların vardı ama herkes baba olmayı hak etmiyor ” diyerek tepkisini dile getirdi.

Sadece iki evladım var

Tayfun Erdoğan’ı her seferinde yok sayan şarkıcı diğer iki çocuğu için ” İyi ki onlar benim çocuklarım, ben de iyi ki onların babasıyım. Dünya bir yana çocuklarım bir yana. Bu mutluluk tarif edilemez” açıklamasını yapmıştı.

Bir yanıt yazın