Emrah Bilici yaz aylarına duygusal bir şarkıyla damga vuruyor

Emrah Bilici bir çok sanatçının aksine yaz ayları için duygusal bir şarkıyla müzikseverlerle buluşmanın heyecanını yaşıyor...

Emrah Bilici yaz aylarına duygusal bir şarkıyla damga vuruyor

Son dönemin başarılı sanatçılarından biri olarak gösterilen Emrah Bilici yeni teklisi “Geri Dön” adlı çalışmasıyla müzikseverlerle tekrar buluştu. Güçlü sesi ve yorumuyla ön plana çıkan pop ve fantezi müziğin sevilen sesi Emrah Bilici, birçok sanatçının aksine yaz aylarında hareketli bir parça yerine kalplere dokunacak duygusal bir parçasını müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

 

Emrah Bilici “Geri Dön” adlı şarkısını dijital medya üzerinden paylaşırken 2 hafta içerisinde 140.000 gibi hatırı sayılır bir izlenme oranı yakaladı. Şarkıyı dinleyen müzikseverlerin olumlu yorumları da başarılı sanatçı Emrah Bilici’yi mutlu etmeye yetti

“Geri Dön” adlı çalışması hakkında kısa açıklamalarda bulunan Emrah Bilici “Yeni şarkımı hayranlarıma ithaf ediyorum. Müzik hayatım boyunca devamlı beni destekleyen ve yalnız bırakmayan hayranlarım sayesinde her gün daha iyisini yapmaya gayret ediyorum. Bu çalışmam da onlara emanet. Değerli yorumlarınız, izlemeleriniz ve dinlemeleriniz için hepinize kucak dolusu sevgiler…” diyerek duygularını ifade etti.

Emrah Bilici “Geri Dön” adlı şarkısının klip çekimleri için kameralar karşısına geçerek yönetmen koltuğuna Nihat Ulaş oturmuştu.

Kamil Hızer / Magazinname.com

Bir yanıt yazın