Emine Supçin’in Kış adlı kitabı görücüye çıktı

Saf kötülük, çocukları sever. Çünkü her ikisi de katışıksızdır. Biri net siyah, diğeri net beyaz.

Toplumumuzun en büyük kanayan yaralarından biri olan çocuk istismarını konu edinen Emine Supçin’in “Kış” adlı kitabı raflardaki yerini aldı. Kendi türleri arasındaki eserlerden farklı olarak gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkılarak yazılan bu kitapta kişi ve kurum isimleri değiştirilmiş olmasına rağmen yaşanan her şey sadece gerçekleri anlatıyor.

“Saf kötülük, çocukları sever. Çünkü her ikisi de katışıksızdır. Biri net siyah, diğeri net beyaz. Üstelik ikisi birleşince gri çıkmaz ortaya. Kötülük ne kadar safsa, iyiliği o denli bozar… Ve onlar için umut, ıslak kibritten kıvılcım beklemek kadar cılızdır artık.” sözleri ile başlayan Emine Supçin‘in “Kış” adlı kitabı daha ilk satırlarda bizleri bu acı gerçekle karşı karşıya getiriyor.

Kitabı hakkında kısa bir açıklama yapan Emine Supçin “ Kitabım çıktıktan çok kısa bir süre içerisinde büyük ilgi gördü. Bu kitabı kaleme almasaydım, yazım hayatıma devam edemeyebilirdim. Çünkü bir toplum çocuklarına sahip online paralı poker oyna siteleri olmazsa o toplumun bir geleceği yoktur. Okurlarımın büyük bir çoğunluğu “Kitabınızın adı ile içeriği gerçekten birbiri ile bu kadar örtüşebilir. Okurken içimiz üşüdü, yüreğimize kar yağdı” şeklinde yorumlar aldım.” dedi.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın