Elis Dağdelen USEDTV’de

Elis Dağdelen USEDTV’de

Son dönemin başarılı iş insanlarından da biri olan Elis Dağdelen, güçlü kadrosu önemli konu ve konuklarıyla yeni bir anlayış, özgür ve güvenilir, objektif yeni nesil yayıncılık anlayışı ile yayın hayatına devam eden USDETV ekranlarından yapımcı ve sunucu kimliğiyle seyircisiyle “Elis Dağdelen ile Gündem” adlı programıyla buluşmaya başladı.

Genç ve başarılı sunucu Elis Dağdelen programında Antalya’yı ilgilendiren tarımdan kültür sanata, kültür sanattan magazine, magazinden, sağlıklı yaşama kadar birçok önemli konuda ağırladığı konuklarıyla şehrin nabzını tutmaya başladı.

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Elis Dağdelen “Hem yapımcı hem sunucu kimliğimle farkıl taş, cinsiyet, sosyo-ekonomik statü, eğitim ve meslek gruplarından insanları bir araya getirerek farklı görüşlerin birbirinden farklı bakış açılarıyla değerlendirme olanağı sunan geniş bir yelpazesi olan bir programla izleyicilerimle buluşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu konuda bana desteklerinden dolayı USEDTV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Yüksel’e ayrıca teşekkür ediyorum” diyerek duygularını ifade etti.

Elis Dağdelen ayrıca önümüzdeki günlerde çıkaracağı yeni bir single çalışması ile de müzik dünyasında yer alacağını belirterek sosyal medya takipçilerine büyük bir sürpriz yaptı.

Haber: Kamil Hızer / Magazinname.com

Instagram: @kamilhizer

Bir yanıt yazın