Ece Er yazdı; Adını Feriha Koydum Dizisine Yüksek Sadakat

Adını Feriha Koydum adlı dizi için dünya genelinde Twitter'da 14 Ocak 2020 tarihinde bir buluşma planlandı.

Adını Feriha Koydum dizisinin hayranları her yıl 14 Ocak günü için aylarca önceden hazırlanıyorlar. AFK dizisinin ilk yayın tarihi olan 14 Ocak 2011 yılı tarihe altın harfler ile yazıldı. AFK dizisi dünyanın neresinde izleyici ile buluşsa izleyen bütün kalpleri kazanıyor. Gün geçtikçe büyüyen hayran gurubu tıpkı bir aile gibi birbirinden kopmadan tam 9 yıldır bir aradalar. Her geçen gün de sayıları gittikçe artıyor.

AFK dizisi Türkiye Kültür Bakanlığı Dış Satış listesinde her sene ilk sıralarda yerini alıyor. AFK hala Dünya Dizi Pazarında en çok rağbet gören dizilerden biri. Bu başarılı diziden Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy uluslararası başarı ile doğdu. Her iki ünlünün de ilk işleri olmamasına rağmen Feriha ve Emir’in aşkı Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy tarafından seyirciye büyülü bir etki ile aktarıldı.  Yılların efsane çift listesinde birinciliği Feriha ve Emir aşkına vermek lazım.

Tıpkı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine Türkiye saati ile 21:00 de AFK dizisi için Twitter’da bir buluşma planlandı. 14 Ocak 2020 yılında AFK adını bir kez daha ilk yayınlandığı http://canlisohbethatlari.online ilk günkü gibi adını tarihe yazdıracaklar. AFK dizisi, Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy hayranları bir kere daha hep birlikte Feriha ve Emir aşkına saygı duruşunda bulunmak için yüksek sadakatlerini göstermeye hazırlanıyorlar.  Feriha ve Emir’in aralarında yaşanan aşkın fiziksel göstergesi olmaya gönüllü binlerce hayran aşklarını dünyaya kanıtlamak için birlikte olacaklar.

Twitter’da ilk ateşi yakacak, ilk paylaşımı yapacak olan hesap teamhazcag_arg yani Arjantinli  bir  twitter hesabı. Bu ateş bütün dünyayı yine alev alev yakmaya hazırlanıyor.  Bütün dünyaya yaptıkları çağrıya kulak vereceğinizi ve bu ateşe siz de meşalelerinizle eşlik edeceğinizi düşünüyorum. Haberiniz olsun ben de orada olup bu güzel buluşmaya eşlik edeceğim. Bu heyecanı tatmak benim için inanılmaz bir haz. Bu çılgınlığa seni de bekliyoruz. Ne de olsa “Aşk Çılgın Olmak” demektir.

Hayatta aşk çılgınlığınızın hiç bitmemeisi dileği ile…

Bir yanıt yazın