Dilan Uslan “Sanki” adlı ikinci teklisini müzikseverlerle buluşturdu

Dilan Uslan “Sanki” adlı ikinci teklisini müzikseverlerle buluşturdu

Uzun zamandır yerel sahnelerde yer alan, öğrencilik yıllarında bulunduğu müzik kulüpleri sayesinde bilgisini ve vizyonunu geliştiren, sosyal medyada yaptığı coverlar ile dinleyicilerine ulaşan Dilan Uslan ikinci bağımsız tekli çalışması “Sanki”yi 17 Mart’ta paylaştı.

 

Şarkının söz ve müziği Dilan Uslan’a, düzenleme, mix ve master ise Ali Özcan’a ait. Şarkıya ait bütün görsel materyalleri ve tanıtım çalışmalarını da Dilan Uslan yapıyor.

Dilan Uslan “Sanki”yi “Şarkı gerçek bir hikayeyi anlatıyor. Sevgi zannettiğimiz takıntılarımızdan birlikte kurtulmamız için yaklaşık 3 yıl önce yazmıştım. Bugün geldiği halinden çok mutluyum. Sanki’de Türkiye’de pek sık görmediğimiz “neon pop” tarzını işledik ve bence farklı ama yine de bizden hissettiren bir iş oldu.” şeklinde anlatıyor. Ve şu şekilde ekliyor: “En büyük hedefim insanlara yalnız olmadıklarını hissettirmek sanırım. Şarkı sözlerimde her zaman başımdan geçmiş bir olayı anlatıyorum ve bazen yaşarken ağır gelse de aslında hepimizin benzer kırgınlıklarının olduğunu bilmek bence iyileştirici bir güç. Her bir şarkımın dinleyenler için farklı bir yolculuk olmasını umuyorum ve tekrar başa dönüp dinlemelerini sağlayabiliyorsam da bunu kendim için bir başarı olarak görüyorum.”

Kamil Hızer / Magazinname.com

Instagram :  @kamilhizer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir