Deli Seyit Flakka’ya ilgi devam ediyor

Youtube'a yüklenen ve ücretsiz izlenen filme sosyal medyadan destek yağıyor...

Gençlerimizin son dönemde özellikle bonzai ile başlayan ve flakka ile devam eden uyuşturucu illetini konu eden Deli Seyit Flakka filmine sosyal medyadan yoğun ilgi devam ediyor.

Film uyuşturucuya karşı olan bir mafya babasının, uyuşturucu tacirleri ile mücadelesini anlatırken, varlığından haberdar olmadığı bir kızının ortaya çıkmasını anlatan ve bir çok mesajı bünyesinden barındırıyor.

Deli Seyit Flakka filminde ayrıca Gökmen yıldız, Tahir Ulubayrak,Mehmet Candan, Tolga Kayhan, Nihat Yılmaz, Yüksel Aydın, İbrahim Cesur, Muharrem Fındıcak, Serdar Uğursoy, Buse Çelik. Murat Bölücek isimler rol almıştı.

Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde gerçekleştirilen gösteriminde Kartal Kaymakamı Abdullah Demir ve Kartal İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan’ın filme destek vermeleri ve gösterim öncesinde yaptığı konuşmalardan uyuşturucu ile mücadelede ciddi adımlar atıldığı anlatılmıştı.

Sosyal medyada filmin kalitesinden çok anlatılmak istenen düşüncenin önemini vurgulayan açıklamalar yapan Gökmen Yıldız “bu filmi yaparken bazı hedeflerimiz vardı ve film bittiğinde ve gösterim sonrasında aldıkları övgüler ve desteklerden hedeflerimize ulaştığımızı gördük” dedi.

Filmde konuk oyuncu olarak rol alan Tahir Ulubayrak ise “bu tarz sosyal projelerde olmanın kendisine büyük bir haz ve mutluluk verdiğini” ifade etti.

Yıllardır gençlerin uyuşturucu batağına saplandıklarına şahit olduğunu söyleyen Ulubayrak, tüm sanatçıların bu tip projelerde hiç bir maddi menfaat gözetmeden yer alması gerektiğini bazı şeylerin maddiyattan daha önemli olduğunu vurguladı.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın