Değişim Liderleri Zirvesi’ne hazır mısınız?

Değişim Liderleri Zirvesi’ne hazır mısınız?

Değişim Liderleri Derneği(DLD)’nin Kıvılcımlar Programı, üniversite öğrencisi genç kadınları toplum ve meslek hayatlarına fark yaratan lider kadınlar olarak hazırlayan 8 aylık, uzun soluklu ve yenilikçi bir programdır.

2020-2021 dönemi Kıvılcımlarımız Ekim ayından bu yana toplumsal cinsiyet, sosyal değişim, insan hakları gibi konularda araştırmalar yapıyor ve bu konuları tartışıyor. 8 aydır her hafta çevrimiçi buluşan Kıvılcımlarımız bir yandan da Birleşmiş Milletlerin Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda çevrelerinde gördükleri problemlere çözüm üretebilmek için gece gündüz demeden, öğrenim hayatlarını sekteye uğratmadan, kendi dinlence zamanlarından ayırarak önemli sosyal değişim projeleri geliştiriyorlar.

DLD Zirvesi, 8 Mayıs 2021, Cumartesi günü saat 10.00-13:00 arası Zoom üzerinden çevrimiçi gerçekleştirilecek ve DLD Facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacaktır.

Kıvılcımlarımızın süreçlerine tanıklık etmeye ve projelerini dinlemek için DLD zirvesine davet ediyoruz. Katılmak istiyorsanız, linke derneğin sitesine girerek ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın