Damla Arıcan’dan 10 şarkılık albüm sürprizi!

Damla Arıcan’dan 10 şarkılık albüm sürprizi!

Katıldığı O Ses Türkiye yarışması ile adını duyuran Damla Arıcan 10 şarkılık albümünün hazırlıklarına başladı. Damla Arıcan 2016 yılında katıldığı O Ses Türkiye yarışması sonrası sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ses getirmişti. Yarışma sonrasında Damla Arıcan müzik sektöründeki yerini ilk teklisi “Değdi mi” adlı şarkısı ile perçinledi.

Damla Arıcan bu başarısının ardından yeni çıkardığı “Yar Seninle Ömür Geçmez” adlı şarkısı ile tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Damla Arıcan’dan albüm müjdesi

Damla Arıcan son çalışmasının ardından yaptığı bir açıklama ile müzikseverleri adeta ters köşe yaptı. Başarılı sanatçı Damla Arıcan bu kez hayranlarının karşısına 10 şarkılık bir albümle gelmek için hazırlıklara başladığını duyurdu. Damla Arıcan “Albümümü hayranlarıma bir nostalji yaşatmak için yapıyorum” dedi.

En büyük destekçisi eşi

Damla Arıcan hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl iş insanı Hakan İstanbullu ile dünya evine girmişti. Başarılı sanatçı mutlu bir evlilik sürerken yeni çıkacak olan albümünü de dünyaya gelecek çocuğuna adadığın ifade etti.

Bir yanıt yazın