Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C
Magazin Name

Çiğdem Dokuzoğlu 3. Kitabına Hazırlanıyor

Bu güne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren Çiçeğin Öyküsü ve Ezo’nun Öyküsü kitaplarının yazarı Çiğdem Dokuzoğlu kadınların sesi olmaya ve başarılarına bir yenisini daha eklemeye devam ediyor.

Basın Danışmanlığı
23.09.2020
A+
A-

Bu güne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren Çiçeğin Öyküsü ve Ezo’nun Öyküsü kitaplarının yazarı Çiğdem Dokuzoğlu kadınların sesi olmaya ve başarılarına bir yenisini daha eklemeye devam ediyor.

Peki kimdir Çiğdem Dokuzoğlu, nerelidir ve daha önce yazdığı kitapları yakından inceleyelim…

ÇİÇEĞİN ÖYKÜSÜ:

Dilsiz hayatlara, suskun yüreklere dokunmak ve tercüman olmak gereği hissederek kaleme aldığım bir hayattır Çiçeğin Öyküsü…

Toplumsal tabular ve düzen içerisinde kaybolmuş tüm kadınlarımızın iş hayatında, annelikte, evde verdiği mücadele takdire şayandır.

Kadın olmanın ve anne olmanın erdemi ile yazdığım bu öykü hayatın değerini anlamamıza inşallah katkıda bulunur.

Çiçeğin Öyküsü Tüm Dünya Kadınlarına Adanmıştır.

EZO’NUN ÖYKÜSÜ:

Her insanın bedeninden gayrı kapladığı yer, bedeninin yansıdığı gölgesi kadardır ve kaç yürekte yer bulduğudur. Evrende pek çok hayat bir kez daha sevgiyle, ilgiyle can bulur ya da ilgisizlik ve sevgisizlikten yok olur.

İşte; olmanın ve olmamanın, anlamanın ve anlamamanın, bir hayatı “nereden alıp nereye koyabildiğinin örneği” olan Ezo umarım tüm yüreklerde farkındalık yaratır.

Ezo’nun Öyküsü, istikbalini düşünen, ama töreye yenilmekle başarmanın arasında geçen bir yüreğin, bir dönemin öyküsü.

 

ÇİĞDEM DOKUZOĞLU KİMDİR?

Çiğdem Dokuzoğlu 1975 Tarsus doğumlu olup bir erkek çocuk annesidir. Gazeteci ve Yazar kimliği ile toplum içerisinde kaybolmuş yaşamların dili olmak adına 2008 yılından bu yana ekonomik platformlarda kadın istihdamı, sosyal ve kültürel platformlarda kadının toplumdaki önemi üzerine yaptığı çalışmalarıyla katkılar sağlamıştır.

Çiçeğin Öyküsü ve Ezo’yu Tüm Dünya kadınlarına adamıştır.

Kitaplar tüm internet sitelerinde ve kitap satış noktalarından temin edilmektedir.

Yazar kitapları ve imza attığı başarıları ile birçok kez tez konusu olmuş ve kitapları birçok kurum kütüphanelerinde okunmaktadır.

Film senaryosu olarak projelendirilmesi kısmında da çalışmalar devam etmektedir.

3.cü kitabının tanıtımları şuan tüm sosyal medyada görsel olarak vardır.

 

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

 

Kamil Hızer / Magazinname.com

@kamilhizer

@magazinnameoffical

REKLAM ALANI