Ceren Gündoğdu “Sağım, solum AŞK” dedi

Ceren Gündoğdu "Sağım, Solum Aşk"a müzikal tadında bir klip...

Mayıs ayında yayınladığı “ Ben Hep Seni Sevdim” adlı şarkısıyla You Tube üzerinden bir milyon izlenme barajını geçen alternatif müziğin romantik sesi Ceren Gündoğdu “Sağım Solum Aşk” adlı şarkısıyla müzikseverlerin karşısına çıkmanın heyecanını yaşıyor.
Söz ve bestesi Ceren Gündoğdu tarafından yapılan “Sağım Solum Aşk” adlı şarkının düzenlemesini Arel Koray Nalbant yaptı. Şarkı için çekilen video klip senaryosunu da Ceren Gündoğdu yazarken, genç sanatçıya bu klipte bir çok müzikal oyuncusu eşlik etti. Video klibin yönetmenliğini de Onur Cabi üstlendi.
“Sağım Solum Aşk” adlı çalışması hakkında açıklamalarda bulunan Ceren Gündoğdu “ Bu şarkıyı güzel şeylerin ansızın kapımızı çalacağına inancımın devam etmesinden dolayı yazdım. Bu şarkı kendisini güzel hissedenlerin etrafına da güzel şeyleri hissettirebileceğinin farkında olanların şarkısıdır” dedi.
Kendi deyimi ile 6 yaşında yol arkadaşım dediği piyano ile tanıştığını söyleyen başarılı sanatçı halen Zorlu PSM prodüksiyonu olan “Damdaki Kemancı” adlı müzikalde “Hodel” karakterini canlandırmaya devam ediyor.
Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın