Ceren Cennet “Doğal Afetim” adlı şarkısıyla iddialı çıkışa hazırlanıyor!

Ceren Cennet müzik sektörüne kalıcı işler bırakmak üzere iddialı çalışmalarını sürdürüyor.

Ceren Cennet “Doğal Afetim” adlı şarkısıyla iddialı çıkışa hazırlanıyor!

Çocukluğundan beri şarkı söylemeyi ve yazmayı çok seven ve tüm duygularını yazarak ifade edebildiğini düşünen Ceren Cennet müzik sektörüne kalıcı işler bırakmak üzere iddialı çalışmalarını sürdürüyor.

Eğitim sürecinde ve okul yıllarında gitar çalmaya, beste yapmaya başlayan ve müzikal anlamda kendini hiç durmadan geliştiren genç sanatçı; fenomen olmuş platformlarda yaptığı şarkıları paylaşarak ve milyonlara ulaşarak kısa bir sürede kendi kitlesini oluşturdu.

Arka arkaya yayınlamış olduğu başarılı projelerle de dikkatleri üzerine çeken ve iddiasını her fırsatta ortaya koyan Ceren Cennet; en son yayınlamış olduğu projesi ”Özür Dilerim”in ardından yeni şarkısı ”Doğal Afetim”i müzikseverlerle buluşturdu. Şarkının sözü ve müziği genç sanatçının kendisine ait olurken düzenlemesinde Tolga Tokbaş ve Ömercan Özüaydın’ın imzası yer alıyor.

İzmirli genç sanatçı Ceren Cennet klibinde İstanbul sokaklarında saatlerce gezerek her anını detay ve samimi görüntüler eşliğinde kaydetti. Yönetmenliğini Tolga Tokbaş’ın üstlendiği klip 1 günde tamamlanarak izleyicisiyle buluştu.

Ceren Cennet”in yeni şarkısı ”Doğal Afetim” İls Vision Music etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi Ceren Cennet YouTube kanalında yayında!

Bir yanıt yazın