Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C
Magazin Name

Cem Kozok’un kaleme aldığı “Engel ve Nefret” kitapseverlerle buluştu

Cem Kozok, sayesinde engelden doğan nefret ile nabızlarınız hızla artacak….

Basın Danışmanlığı
16.12.2021
A+
A-

Yüzde %85 görme engelli olan Volkan Takoz, engeli sebebiyle çocukluğundan itibaren zor bir yaşam sürmeye başlar. Okulunda ve özel hayatındaki koşullar, zihninin bulanmasına sebep olur. Henüz ilkokul yıllarındayken hayali bir suç çetesi kurar ve ortaokulun sonuna dek bu hayallerini izler. Lisenin son zamanlarında ise engelliler ile dalga geçen ve diğer kötü kalpli olduklarını düşündüğü insanlardan intikam almaya  karar verir.

“Benim kitabımda her erdemsizliğin ağır bedelleri vardır,” diyerek girdiği bu intikam yolunda tüm soğuk kanlılığıyla kurbanlarına akıl almaz sonlar hazırlamaya başlar. Annesinin dahi canına kast edip, polisi yanıltmak suretiyle babası ve amcasını içeri attırır.

25 yaşına dek birçok korkunç suça karışır. Yaşadıkları ve yaşattıkları, akli melekelerini yitirmesine sebep olunca hayali aşkını bulur. Bu aşk, Volkan’ı ve hayatını geri dönülmez bir noktaya getirir.

CEM KOZOK ÖZGEÇMİŞ:  08.12.1998 tarihinde İstanbulda dünyaya gelen Cem Kozok, aslen çerkes asıllı ve Kayserilidir.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbulda tamamlayan Cem Kozok, kitap yazmaya 2021 yılında başlamıştır. Yazarlık kariyeri haricinde müzikal bir geçmişe sahiptir. Ortaokuldaki müzik öğretmeninin yönlendirmesiyle İstanbul Üniversitesi Çocuk Konservatuvarı’na dereceyle girmiş, burada 3 yıl süresince şan ve tiyatro eğitimi almıştır. Müzikal hayatında kendini “baterist” olarak tanımlar. Bununla birlikte çeşitli müzisyenlere piyano, akordiyon ve bas gitarıyla eşlik etmektedir.

Kamil Hızer / Magazinname.com

@kamilhizer

@magazinnameoffical

Backlink
ETİKETLER:
Haber Entel