Çaykara, Trabzon’dan Turizm Sektöründe Bir Başarı Hikayesi: Bavultur

İlker Toprak, bavultur ile turizm sektöründe büyük bir başarıya imza atmaya devam ediyor.

Çaykara, Trabzon’dan Turizm Sektöründe Bir Başarı Hikayesi: Bavultur

Trabzon’un doğal güzellikleriyle ünlü bölgesinden çıkan genç girişimci İlker Toprak, turizm sektöründe büyük bir başarıya imza atmaya devam ediyor. 1995 doğumlu Toprak, turizm sektörüne 2010 yılında Uzungöl bölgesindeki 70 yataklı Gold City Apart Hotel ile adım attı ve burada önemli deneyimler kazandı.

Geçtiğimiz eylül ayında ise İlker Toprak, Toprak Gold Grup Turizm Acenteliği Ticaret Limited Şirketi adı altında TÜRSAB A üyesi Bavultur’u kurdu. Bavultur, tatil paketleri, araç kiralama, vize işlemleri, yurt içi ve yurt dışı turlar, otel konaklama, uçak bileti, VIP tur ve transfer gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahip. Bu hizmetlerle, müşterilerine eksiksiz bir seyahat deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Bavultur’un kurucusu İlker Toprak, Bavultur’un kuruluşuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Trabzon’un turizm potansiyelini daha geniş kitlelere ulaştırmak ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürmek için Bavultur’u kurduk. Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesiyle hareket ederek sektörde fark yaratmayı hedefliyoruz.”

Bavultur, kurulduğu günden itibaren Trabzon’un turizm alanında önemli bir aktör olarak adını duyurmaya devam ediyor. Genç ve dinamik kadrosuyla, müşterilerine unutulmaz ve keyifli seyahat deneyimleri sunmayı amaçlıyor. Gelecek planları arasında, hizmet yelpazesini genişletmek ve daha fazla destinasyona ulaşmak var.

Bir yanıt yazın