Camdaki Kız’dan sonra Camdaki Adam

Camdaki Kız’dan sonra Camdaki Adam

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü Kanal D ekranlarında yayınlanan “Camdaki Kız” adlı dizi büyük ilgi görmüştü. Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan dizinin tanıtım fragmanlarında Burcu Biricik cam bir kafes içindeydi.

Son dönemin çıkış yapan genç şarkıcılarından Evren Adam “Aşk Bana Uzak” adlı şarkısının video klip çekimlerinde bazı sahnelerinde cam bir kafes içerisinde şarkısını söylüyor. Bu ilginç tesadüf sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. Bazı sosyal medya kullanıcıları “Camdaki kız yalnız değilmiş, camdaki oğlan da varmış.” gibi başlıklarla iki video arka arkaya montajlanarak mizahi içerikler hazırlayıp paylaştılar.

Evren Adam bu ilginç tesadüf hakkında yaptığı açıklamada “Kanal D ekranlarında “Camdaki Kız” dizisinin tanıtım fragmanlarını izlediğimizde çok şaşırdık ve tebessüm ettik. Çok ilginç bir tesadüf oldu. Dizide hayatı görünmez bir kafeste yaşayan kız var. “Aşk Bana Uzak” adlı şarkımın klibinde ise aşk acısının yarattığı çaresizliği simgelemek için cam kafeste bir adam tablosu çizmiştim. Sosyal medyada iki görüntünün birleştirildiği çok keyifli, eğlenceli paylaşımlara denk geldik. Bu kadar hüzünlü iki içeriğin komik bir videoya dönüşmesi bizim için de enteresan oldu.” dedi.

Bir yanıt yazın