Bu kiremit, başka kiremit!

Hatipoğlu Güneş kiremit alanındaki 40 yılı aşkın tecrübesi ile yapıların en büyük koruyucusu olan çatılara hayat veriyor

Bu kiremit, başka kiremit!

Hatipoğlu Güneş kiremit alanındaki 40 yılı aşkın tecrübesi ile yapıların en büyük koruyucusu olan çatılara hayat veriyor. Günümüzün en ileri teknolojisiyle el değmeden üretilen Hatipoğlu Güneş renkli beton kiremitleri, standart ölçüleri ve kilitleme sistemi sayesinde son derece kolay bir uygulama sağlıyor.

Çatılar İçin İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey…

 Hatipoğlu Güneş çatıların her detayına uygun renkli beton kiremit aksesuarları ve profesyonel detay çözümleri ile çatılar için gerekli olan her şeyi sağlıyor. Hatipoğlu Güneş renkli beton kiremitleri; küçük kavisleri ve düz kenarları ile tercih edilen Frig serisi ve fark yaratan tasarımıyla özel çatıların vazgeçilmez parçası olan Kybele Serisi ile karşımıza çıkıyor.

Her Zevke Hitap Eden Renk Seçenekleri…

 Hatipoğlu Güneş kiremitleri projelerde aranan ve her zevke hitap eden renk seçenekleriyle çatılarınıza istenen estetik görüntüyü sunuyor.

 Çatılarınız Emin Ellerde…

En zor hava koşullarına dayanıklı, su sızdırmaz ve donmalara karşı garanti altında olan A1 sınıfı yanmaz renkli Hatipoğlu Güneş beton kiremitleri, sıcak ve soğuğa karşıda çatı yalıtımına katkı sağlıyor. TSE belgeli, ISO 9001, ISO 14001 standartlarında ve CE sertifikasına sahip Hatipoğlu Güneş renkli beton kiremitleri uzun yıllar çatılarınızı güvenle koruyor. Hatipoğlu Güneş sunduğu ücretsiz keşif ve numune gönderimi hizmetleri ile de öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın