Bir Sevdadır dizisi, 21 Şubat Çarşamba günü dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

Bir Sevdadır dizisi, 21 Şubat Çarşamba günü dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

Etkileyici hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Sevdadır dizisi, 21 Şubat Çarşamba (yarın) günü dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

 

Dizinin dördüncü bölüm konusu ise şöyle;

Doping skandalı nedeniyle maça çıkamayan Yasin’i konakta da büyük haber bekler. Kapıdan girer girmez Yeşil’in feryatlarını duyan İshak Ali ve Yasin, Menevşe ve çocukların kaçırıldığını öğrenir. İshak Ali’nin restine karşı Cenap Ağa boş durmamış ve Bıçakçı ailesinin göz bebeklerini kaçırmıştır. Menevşe ve çocukları geri vermek için ise tek bir şartı vardır. Yeşil’in Cenap Ağa’ya teslim edilmesi…

 

Doğdukları günden beri çocuklarından bir an bile ayrılmayan Yeşil, İshak ve Boncuk’un yokluğunda bu acıyla nasıl baş edemez. Çocukları için canını vermeye hazır olan Yeşil, Cenap Ağa’ya teslim olacak mı?

 

Gülender, Bıçakçı Konağı’na bomba gibi düşen haberle yıkılmıştır. Kızının kaçırılması, onu derinden etkileyip yasa boğmuştur. Gülender, bu acı dolu durumu tamamen Yeşil’e bağlamaktadır. Kızının güvenliği konusundaki endişeleri Yeşil’e karşı iyice öfkelenmesine neden olur.

 

Menevşe ve çocuklar Tufan tarafından ıssız bir kulübede hapsedilmiş durumdadır. İshak Ali ve Yasin, Cenap Ağa’nın bu atağına nasıl karşılık verecektir?

 

Bıçakçı ailesi, Yeşil’i Cenap Ağa’ya teslim edecek mi?

BİR SEVDADIR KÜNYE

 

Yapımcı: Mehmet Bozdağ

 

Senaryo: Mehmet Bozdağ, Özlem Aybek, Zümrüt Karaduman, Emre Saraçoğlu

 

Yönetmen: Günay Günaydın

 

Oyuncular: Feyyaz Şerifoğlu (Yasin), Sude Zülal Güler (Yeşil), Ekin Mert Daymaz (Tufan), Sinan Tuzcu (İshak Ali), Sinem Uslu (Gülender), Doğukan Polat (Ünal), Merve Şeyma Zengin (Ayça), Ekin Aksoy (Menevşe), Ahmet Yenilmez (Rıza Dayı), Hakan Karsak (Engin), Seray Gözler (Boncuk Nine), Yağmur Başkurt (Rukiye), Bala Atabek (Cemile), Muhammed Cangören (Cenap Ağa), Nilüfer Kılıçarslan (Hasret), Atlas Önel (Ersin), Noyan Uzer (Ufuk), Sidar Tublek (Aliço), Şebnem Dokurel (Lamia), Burak Can Aras (Dilaver), Ali Berk Reşitoğlu (Orhan), Fırat Kaya (Sedat), Tülin Ayhan (Sultan), Hazal Tektaş (Boncuk Çocuk), Selim Gürel (İshak Çocuk)4

Bir yanıt yazın