Baneva’dan “Hiçbiri”

Baneva'nın Merakla Beklenen Yeni Şarıksı “Hiçbiri” Çıktı!

Baneva’dan “Hiçbiri”

Genç yaşına rağmen, yaptığı müzikle büyük bir dinleyici kitlesi edinip, rap müziğin usta isimlerinden tam not alan Baneva, uzun süredir üzerinde çalıştığı MANIFESTOR albümünün ilk single’ı olan “Hiçbiri”yi Universal Music Türkiye etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu.

Kayıtları Neşet Kılıç tarafından Click Stüdyolarında alınan “Hiçbiri”nin altyapısı, Baneva‘nın MANIFESTOR albümünde de 5 parçada birlikte çalıştığı yetenekli prodüktör SKAII imzası taşıyor. Mix işlemleri Gökhan Güler tarafından Almanya’da yapılan, Mastering işlemlerini Grammy Ödüllü Türk prodüktör Evren Göknar’ın üstlendiği yeni şarkısı ”Hiçbiri” ile Baneva, hızı ve enerjisiyle dudak uçuklatacak.

Baneva “Hiçbiri” hakkında duygularını anlattı

Bu etkileyici şarkı hakkında Baneva şunları söyledi: “Parçanın konusu belli, Bu dünyaya aldanıp intikam ve kazanç hırsıyla yaşayan zenginler bu dünyanın fani, ruhlarının sonsuz olduklarını unuttular. Ele geçirdikleri beyinler sadece tüketiyor. Tüketilenleri üretenler, hiçbir şey tüketemeyen insanların haklarıyla kazanmaya devam ediyor. Hepsinin tek ortak özelliği; Hiçbiri hür değil! Kırmızılarım ve görünüşüm sizi aldatmasın, onlar parçanın enerjisiyle ve klibin aksiyonuyla alakalı. Gerçek Türkçe Rap dinleyicisi beni anlayacaktır.”

Klipte Baneva‘nın, kendisini istemediği bir yarışın içinde bulduğunu görürüz. Bu yarışa girebilmesi için beyni yıkanmış ve ölüm tehdidiyle bir anlaşma imzalatılmıştır.Baneva artık bu oyunun içinde gözü kör olmuş ideal bir itaatkardır. Yarış günü geldiğinde Baneva, arabanın teybine basıp şarkısını açmak istediğinde buna engel olmaya çalışan iki zombi ensesindedir. Baneva, bir şekilde bu teybe basmayı başarıp zombileri alt etmiştir. Böylece anlıyoruz ki, aslında Baneva bu oyunu tersine çevirip kendiyle olan yarışına başlayacaktır.

Bir yanıt yazın