Atilla Ural ilk teklisi “Vibe” ile müzikseverlerle buluştu

New York'ta yaşayan sanatçı Atilla Ural, ilk teklisi “Vibe” ile İstanbul’dan uluslararası müzik piyasasına uzanan yeni bir yolculuğa hazırlanıyor.

Atilla Ural ilk teklisi “Vibe” ile müzikseverlerle buluştu

New York’ta yaşayan sanatçı Atilla Ural, ilk teklisi “Vibe” ile İstanbul’dan uluslararası müzik piyasasına uzanan yeni bir yolculuğa hazırlanıyor. Şarkı, R&B ve popu harmanlayan Detroit çıkışlı meşhur Motown sound’unun duygusal enerjisi üzerine house müziğin eklenmesi ve stüdyo kaydında çalan yıldız müzisyen kadrosunun katkılarıyla zenginleşen, kendine özgü bir armoniye sahip. Parçada vokalde Sly5thAve, Rochee, Brac; kornolarda Sly5thAve ve James Raymond Mason; tuşlu çalgılarda Dominique Xavier ve basta Nir Graff bulunuyor.

Dışarıdaki tüm sesleri susturup kendi içimize dönerek, kendimize ait olan o özel titreşimi yaratabileceğimizi ifade eden “Vibe”ın klibinde de bu tema işleniyor. Klipte, hayatta kalmak için onu dans etmeye zorlayan gizemli bir fal kurabiyesi ile lanetlenen bir adam karşımıza çıkıyor. Kimse onu ve bu tuhaf durumu kabul etmese de, kendine özgü titreşimini yaratacak ve sonunda kendisiyle aynı frekansta olan birini bularak mutluluğu yakalayabilecek.

Yapımcılığını Kenan Doğulu’nun üstlendiği Atilla Ural’ın ilk şarkısı ve klibi “Vibe”, bugün Doğulu Music aracılığıyla tüm dijital platformlarda yayına giriyor.

ŞARKI KÜNYESİ

Söz: Atilla Ural, Rochee, Brac

Müzik: Atilla Ural, Dominique Xavier Taplin, Sly5thAve, James Raymond Mason

Düzenleme: Atilla Ural

Vokal: Sly5thAve, Rochee, Brac

Kornolar: Sly5thAve, James Raymond Mason

Tuşlu Çalgılar: Dominique Xavier

Bas: Nir Graff

Davul: Atilla Ural, Zach Para

Mix: Atilla Ural

Master: Dave Collins

Yapımcı: Kenan Doğulu

Yapım: Doğulu Music

 

VIDEO KÜNYESİ

Yapımcı: Atilla Ural

Yönetmen: Esmee Liu

Yardımcı Yapımcı: Ekin Ergök

Görüntü Yönetmeni: Ilya Shnitser

Kamera Asistanı: Celena Urabe

Yapım Tasarımı: Sylvia Cong

Sanat Yönetmeni: Ge Xu

Intro VFX: Barış Gürsel

Koreograf: Davi

Oyuncular: Teddy Qin, Paige Michelet, Jeff Buckholz, Holden Szuwalski, Kevin Gassa, Ekin Ergok, Fatmir Shkruti, Joseph Doyle, Abdul Razzak

Bir yanıt yazın