Atelier Rebul’dan doğal saf gül suyu ile eşsiz bir bakım

Atelier Rebul’ün 125.yılı şerefine aynı formülle, limitli sayıda hazırlanan Damask Rose Hydrolat’ın, gülden gelen benzersiz güzelliği, yoğun talep üzerine yepyeni pratik sprey başlıklı tasarımıyla karşımıza çıkıyor.

Atelier Rebul’dan doğal saf gül suyu ile eşsiz bir bakım

Hikayesi 100 yıl önce Rebul Eczanesi’nin alt katındaki laboratuvarda başlayan ve geçtiğimiz yıl Atelier Rebul’ün 125.yılı şerefine aynı formülle, limitli sayıda hazırlanan Damask Rose Hydrolat’ın, gülden gelen benzersiz güzelliği, yoğun talep üzerine yepyeni pratik sprey başlıklı tasarımıyla karşımıza çıkıyor.

Günlük cilt bakımı rutininizin vazgeçilmezi olacak, %100 doğal yüz toniği Damask Rose Hydrolat’ı sunan Atelier Rebul, sizi tıpkı bahar gibi tazelenmeye ve ferahlamaya davet ediyor. Türkiye’nin gül başkenti Isparta’nın taze güllerinin güzelliğini cildinize taşıyacak olan bu değerli formül; vitaminler, mineraller ve antioksidanlar bakımından zengin gül yağından oluşuyor ve Isparta gülünün büyüleyici enerjisi hoş kokusuyla ruhunuza hitap ediyor.

Damask Rose Hydrolat’ın Rebul Eczanesinde Başlayan Hikayesi

 Atelier Rebul’ün %100 doğal saf gül suyu, ilk olarak Rebul Eczanesi’nin alt katında üretilmeye başladı. Isparta gülünün zor elde edilen nadir bir bitki olması nedeniyle, sadece sınırlı sayılarda üretim yapılabiliyordu ve bu nedenle müşteriler her alışverişlerinde sadece bir adet gül suyu satın alabiliyordu. Bu saf ve doğal gül suyu, Pera bölgesindeki kadınlar arasında cilt temizlemek ve canlandırmak için popüler bir ürün haline geldi.

Gün doğmadan önce…

Damask Rose Hydrolat için yapılan hasat ritüeli; senede sadece bir kez, Mayıs ayında gün doğmadan gerçekleşiyor. Hassasiyetle ve tek tek el ile yapılan uzun bir hasat ritüeli sonrası toplanan, Isparta güllerinden oluşan 1 kilo gül esans yağı için; 4000 kg gül yaprağı yani yaklaşık 1.400.000 adet gül kullanılıyor.

%100 doğal Damask Rose Hydrolat bu değerli bitkinin yapraklarının damıtılması sonucu elde ediliyor. Gül suyu ve gül yağı karışımının en saf hali, içeriğinde değerli vitamin, mineral ve antioksidanları barındıran zengin bileşimleri sayesinde cildinizi tazelerken, cildin arınma ve nem ihtiyaçlarını da en doğal şekilde karşılayarak kusursuz bir cilt bakımı sunuyor. %100 doğal yapısıyla çocuk ve gençler dahil olmak üzere her yaş ve cilt tipine uygun olan tonik, cildi derinlemesine arındırıp anında nemlendirirken, pH seviyesine uygun olarak cildi dengeliyor. Aynı zamanda cildi hava kirliliği gibi dış etkenlerden korurken, gün boyu nem dengesini de sağlıyor.

Zamansız formülün hakkını veren eşsiz ve pratik bir şişe tasarımı…

Kleopatra döneminden beri, bir güzellik sırrı olarak tanınıp kullanılan gül suyu, Atelier Rebul Damask Rose Hydrolat’ın özel formülü, yenilenmiş sprey başlıklı yeni tasarımıyla hem daha kolay hem de çoklu kullanım sunuyor. %100 doğal Damask Rose Hydrolat, sprey başlığı sayesinde cilde direkt uygulanabiliyor ya da pamuk üzerine sıkılarak daha geleneksel bir yöntemle cilt bakım ritüelinize ekleniyor. Yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz özel sprey başlık tasarımlı Damask Rose Hydrolat sayesinde cildinizi tazeleyin, sıkılaştırın, canlandırın ve sakinleştirin.

Bir yanıt yazın