Asortie Mobilya küçük alanlara büyük konfor üretiyor

Asortie Mobilya küçük alanlara büyük konfor üretiyor

Dünyada şu an 64 ülkeye klasik mobilya ihracatı yapan Asortie Mobilya, mekanlara lüks tasarımlar üretmeye devam ediyor. Özellikle günümüz yaşam alanlarının daha küçük planlanması sonuncunda modern ve ergonomik mobilyalar çok fazla tercih edilse de lüksten ödün vermeyen kullanıcılar için Asortie Mobilya istenilen ölçülerde klasik mobilya üretimi yapmaktadır.

 

Residence, home ofis ve toplu konut projelerinde genellikle 1+1, 2+1 düşük metrekareli yaşam alanlarında en fazla tercih edilen mobilyalardan biri köşe koltuk modelleridir.

 

Ömür boyu kullanılabilecek özel tasarım köşe koltukları üretiyor!

 

Köşe koltuklar sunduğu rahat ve konforlu istirahat şekli ile birçok kişinin tercih ettiği salon oturma grupları arasındadır. Oturmak için ayrılan alanı bir arada toplayan ve rahat hareket edilmesini sağlayan köşe koltuk takımı ürünleri ile sizde evinizde konforu yakalayabilirsiniz.

 

Asortie Mobilya ile köşe takımları artık çok daha şık ve daha kullanışlı.  Asortie Mobilya köşe takımı tasarlarken kullanıcının hayallerini ve ihtiyaçlarını estetik dokunuşlar ile birleştiriyor. Lüks ve klasik mobilya konusunda birbirinden şık ve konforlu mobilyalar üreten Asortie Mobilya, müşterilerine özellikle ömür boyu kullanabilecekleri özel tasarım köşe koltukları üretmektedir.

 

 Lüks köşe koltuk takımları ile evinizin en lüks köşesini oluşturun. 

 

Birbirinden farklı modellere ev sahipliği yapan Asortie, müşterilerine ömür boyu kullanacakları özgün köşe oturma grupları üretiyor. Klasik ve Lüks mobilya üretiminde ihtiyaçlara uygun çözümler sunan Asortie, köşe takımı modelleri için aynı lükste renkli ve ergonomik mobilyalar sunuyor.

 

Klasik köşe takımları tasarımları ve yapıları gereği hem şıklığı hem konforlu olmalıdır. Klasik köşe takımları, kullanıcıların istekleri üzerine, özel ölçü ve tasarımlarda üretilebiliyor. Böylece küçük büyük tüm yaşam alanlarınıza tam uyum sağlayarak, hayallerinizdeki dekorasyona ulaşmanızı sağlıyor.

 

Kullanıcılara daha fazla alan sunan Asortie Luxury köşe koltuk takımı koleksiyonu, birçok farklı modele ev sahipliği yapmaktadır. Klasik köşe takımı modelleri için www.asortie.com adresini inceleyebilirsiniz. Sizlerde Asortie Mobilya’nın lüks köşe koltuk takımları ile evinizin en lüks köşesini oluşturun!

Bir yanıt yazın